Sanovnik.bg»Форум»Лично Творчество»Нашето поколение

Нашето поколение

  • 19.04.15 11:36#1AmolsaAmolsaНовакРегистрация: 18.04.15Град: -Отговори: 9Нашето поколениеЗдравейте. Реших да пусна такава тема, за да ви питам...какво е нашето поколение?! Толкова са невъзпитани децата...груби към учителите и възрастните хора...псуват психичноболни и застрашават живота си(аз самата съм дете, но не го правя!)...тотално...! :s: Чак се чудя...вече нормални деца останаха ли?!Какви са вашите впечатления?Познавате ли подобни деца?Сега животът за повечето деца е...телефоните?!Разкажете и вие!
    ОтговорОтговор с цитат
  • 17.08.15 10:15#2M.M.НовакРегистрация: 23.06.15Град: СливенОтговори: 15от: Нашето поколениеИ аз не съм кой знай колко голяма (13), но изобщо не разбирам онея лапета дет са в първи клас и кат се съберат с приятели си джиткат по телефоните. Като бях на техните години не знаех какво е смартфон излизах по улиците и играех на неща като ... народна топка , стражари и апаши и т.н. за мен тогава отивай си в стаята няма да излизаш не беше повод за щастие, но колкото и да ги критикувам не мога да кажа че и аз не съм зависима от телефона си но все пак ...ОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest