Sanovnik.bg»Форум»Феномени и Загадки»Ако убия себе си в миналото?

Ако убия себе си в миналото?

  • 16.04.15 09:23#1БарниБарниНовакРегистрация: 19.03.12Град: ВарнаОтговори: 102Ако убия себе си в миналото?Това е тема за по-ученолюбивите или хората с много въпроси.

    Какво би станало наистина ако в Бъдещето да речем 2800та вече има машина на времето и се върна 50 години назад да убия себе си.

    Дали ще съм жив, дали пък не? Сложно. . . .

    Ето какво гласят някои теории. . . . подчертавам(Гласят)

    -Мулти-вселенската теория гласи:
    Че ако пътувам назад във времето, ще създам съвсем нова паралелна вселена в която убивам себе си, но ""Първичното ми аз"" е недокоснато и то си е в друг паралел. И така "Виктор от 2800" убива "Виктор от 2750" и Вик2800 си остава жив.

    Другата теория я знаете, тя гласи:
    -Че ако убия себе си в миналото, то времето и космоса ще се "разкъсат" и адаптират към нова дата(информация). . . което ще рече. . . че сегашното ми аз няма да остарее, да стигне до 2800та година, за да използва машината на времето и да се върне в миналото.
    Или "Първичното аз"го няма, убил съм го заедно с евентуалното бъдеще аз.

    Сега и аз искам да задам 1 въпрос, който си измислих сам, може да има други, като него, но поне аз не съм попадал на такъв. . . . та ето го:

    Аз имам Телефон с Интернет.
    Годината е 2020. Тегля си Онлайн игра.
    Играя играта до 2025 година и ставам максимално ниво.
    Пращам телефона си чрез м. н. в в 2020 година, когато тепърва съм си теглил играта.
    Какво става с играта в която съм МАКС ниво от 2025, като я прехвърля в 2020?
    Ще работи ли?
    Няма ли да работи?
    Ще се бъгне ли?
    Дали ако е имало ъпдейти през тези 5години ще работи и ако е нямало дали ще работи?

    -Според мен ако е имало ъпдейти шанса да работи е Под 10%. . . .

    -Ако е нямало ъпдейти. . . то шанса според мен да работи е 50%.

    Но вдействителност няма как да знам. . . . невъзможният въпрос съм си измислил жД. . . . .
    Предварително благодаря за мнението.
    ОтговорОтговор с цитат
  • 17.04.15 03:06#2ЕленаЕленаНовакРегистрация: 22.04.11Град: -Отговори: 168от: Ако убия себе си в миналото?Аз на теб по принцип не ти говоря, но ще ти кажа че ако е с интернет наистина няма да работи играта, защото в старата година както казваш няма да ги има още ъпдейтванията, а тя е зависима от интернета там. Но ако през новата си станал компютърен специалист, може да си пратиш на старото аз иструкции или да си отидеш сам с телефона и след има няма няколко дни, да си имаш в старата година свръх модерна игра. ОтговорОтговор с цитат
  • 17.04.15 03:27#3ЕленаЕленаНовакРегистрация: 22.04.11Град: -Отговори: 168от: Ако убия себе си в миналото?един съвет от мен- все пак не забравяй че най - бързото нещо във Вселената, поне за нас известно, не е скоростта на светлината, а скоростта на мисълта, за хилядни от секундата дори по - малко, можеш да се озовеш във всяко едно нейно кътче, стига да имаш знанията, дори не ти трябва машина на времето, повечето пъти представата която си изгражда човек е по- красива от действителността за него. ОтговорОтговор с цитат
  • 17.04.15 03:47#4ЕленаЕленаНовакРегистрация: 22.04.11Град: -Отговори: 168от: Ако убия себе си в миналото?забравих, и още нещо исках да ти отговоря към задачата ти, имай предвид че във старата година няма да можеш да направиш тази игра легално, и ще си хакер. или пък ще трябва да се наемеш на работа в играта, но пък може да изпуснеш годината. та ако трябва да се мисли има доста варианти. ОтговорОтговор с цитат
  • 19.04.15 02:16#5ВасилВасилНовакРегистрация: 20.07.14Град: РусеОтговори: 4от: Ако убия себе си в миналото? Здравей Виктор, вместо да мислиш да убиваш себе си когато и да било, не е ли по-добре да мислиш за живота си тук и сега и да му се наслаждаваш; междудругото имаш едно съобщение от мен .ОтговорОтговор с цитат
  • 26.07.17 02:29#6Ивелина БоневаИвелина БоневаНовакРегистрация: 07.07.17Град: -Отговори: 7от: Ако убия себе си в миналото?Според мен ще умреш,защото - ами че това е старото ти!Ако убиеш старото теб може би бавно ще изчезнеш! ОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest