Sanovnik.bg»Форум»Паранормални явления и способности»За сексуалните демони - инкуби и сукуби

За сексуалните демони - инкуби и сукуби

  • 12.04.15 04:05#1anitaanitaНовакРегистрация: 19.05.13Град: -Отговори: 14За сексуалните демони - инкуби и сукубиЗдравейте някой нещо повече знае ли за пострадалите от ункуби и сукуби-секс с дух-как може да се предпази човек от тях и има ли напълно отарване от това нещо- :y:
    ОтговорОтговор с цитат
  • 05.06.15 07:44#2anitaanitaНовакРегистрация: 19.05.13Град: -Отговори: 14от: За сексуалните демони - инкуби и сукубимоля пишете има ли пълно отарване от сексуален дух ОтговорОтговор с цитат
  • 26.11.15 04:46#3Марта ГеоргиеваМарта ГеоргиеваНовакРегистрация: 26.11.15Град: СвищовОтговори: 1от: За сексуалните демони - инкуби и сукубиНе знам какви са тези демони, само знам , че призори ми се случи нещо ужасно, не знам дали има нещо общо стези демони, усетих чуждо присъствие, което ми се стори мъжко, докосваше ме, аз бях като парализирана, спя сама, не смеех да се обърна, но го усетих.Чух се като казах "махни се", не посмях повече нищо да направя.Тази нощ ще спя на телевизор.ОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest