Sanovnik.bg»Форум»Паранормални явления и способности»Кой е викал Кървавата Мери и Дама Пика

Кой е викал Кървавата Мери и Дама Пика

  • 11.04.15 10:09#1maria_kirilmaria_kirilНовакРегистрация: 29.03.15Град: БайловоОтговори: 7Кой е викал Кървавата Мери и Дама ПикаМного истории се изписаха за тези два духа и започна да ми става любопитно.
    Искам да попитам има ли човек който НАИСТИНА е викал тези духове, и са идвали ?
    Чувала съм че и чрез тези духове идвал дявола вярно ли е?
    Кой каквото знае нека дразне за коментар благодаря предварително.
    ОтговорОтговор с цитат
  • 14.04.15 04:45#2BellaBellaНовакРегистрация: 18.09.13Град: ПловдивОтговори: 6от: Кой е викал Кървавата Мери и Дама ПикаЗдравей, чувала съм за момичета, на които им се е случвало нещо странно, след като са викали, но вече не си спомням какво са ми разказвали. Аз не съм сигурна какво сме викали като малки, но сме викали, то по това време сигурно повечето хора са пробвали. Спомням си само, че никога нищо не се случваше, но беше много интересно. Сега не бих повикала никого, не защото вярвам или не вярвам, а защото мисля, че мъртвите трябва да си останат там, къдедо са и да не бъдат безспокоени. Аз също бих се радвала да прочета за вашите преживявания ОтговорОтговор с цитат
  • 18.04.15 05:59#3AmolsaAmolsaНовакРегистрация: 18.04.15Град: -Отговори: 9от: Кой е викал Кървавата Мери и Дама ПикаЗдравейте.Аз лично съм ги викала 1-2 пъти,но вече не смея,защото малко се страхувам!И на мен също ми е много интересно да зная при някой получавало ли се е? ОтговорОтговор с цитат
  • 18.08.15 11:18#4M.M.НовакРегистрация: 23.06.15Град: СливенОтговори: 15от: Кой е викал Кървавата Мери и Дама ПикаНа мен ми бях разказали, че след като едни момичета са викали кървавата мери и на трите им се е случило нещо едната е щяла да падне от скала другата се ударила някъде, а на момичето което ми го разказа каза че усещала някой да и дърпа косата.Иначе аз не съм пробвала а и не ми се занимава ОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest