Sanovnik.bg»Форум»Съновник»Сънувах починалия си баща

Сънувах починалия си баща

  • 09.04.15 03:25#1ЕлинорЕлинорНовакРегистрация: 09.04.15Град: -Отговори: 2Сънувах починалия си бащаЗдравейте,аз съм момиче на 13г. Днес сънувах много странен сън. В него бяхме аз,майка ми и починалият ми баща. Най-странното поне за мен е ,че бяхме в сегашния апартамент, в който живея с майка ми, независимо, че когато баща беше жив живяхме другаде. Нека преминем към съня, в него на терасата ни имаше тигър, който се опитваше да се измъкне. По някакъв начин успя, аз за да му отвлека вниманието го замерих с нещо и после баща ми ми каза да бягам. Аз избягах и се скрих в другата стая, като се заключих. След това само чувах гласовете на родителите ми, който обсъждаха тигъра.
    Някой има ли идея какво означава това? Извинете за объркания словоред и за грешките, но бързах.
    ОтговорОтговор с цитат
  • 14.04.15 04:48#2BellaBellaНовакРегистрация: 18.09.13Град: ПловдивОтговори: 6от: Сънувах починалия си бащаМиличка, не всички наши сънища имат значение, колкото и да ни се иска това. Просто мъката ти е голама и за това си сънувала баща си, на всеки се случва.ОтговорОтговор с цитат
  • 15.04.15 09:27#3мЕГИмЕГИНовакРегистрация: 21.11.10Град: ПловдивОтговори: 266от: Сънувах починалия си бащаЗдравей
    ти не си толкоз малка колкото изглеждаш но както и да е това няма значение сега
    за съня ти истината е че баща ти винаги ще едо теб дори и в най турдният момент и ти го усещаш ти знаеш че винаги е до теб не се притеснявай за нищо имаш си ангел хранител Така е смело напред и се доверявай на собственото ти аз
    ОтговорОтговор с цитат
  • 16.04.15 02:27#4ЕлинорЕлинорНовакРегистрация: 09.04.15Град: -Отговори: 2от: Сънувах починалия си бащаБлагодаря за отговорите все пак ОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest