Моят кошмар не спира

  • 28.03.15 03:27#1НЕДЖИБУЛАНЕДЖИБУЛАНовакРегистрация: 23.03.15Град: РупчаОтговори: -Моят кошмар не спира Моят истинска история започва така:
    !!!  Аз съм роден и живея в Силистра,моят живот беше хубав до тогава когато не посетихме с моя приятел Владимир С. гробищата,Силистренските гробища.
    На дата 23.3 тази година с него слетобеда посетихме Общинските гробища в Силистра,10 километра на отиване и 10 на връщане,тръгнахме в 15:30 и се прибрахме в 21:00,там докато бяхме на гробищата,отбихме се на гроба на баба и на дядо,незнам дали не ми се привидя,но като чели пара излизаше от там от пръста,в началото като отивахме,там някаква черна мастия(КУЧЕ) беше легнала на пръста,гроба на баба и дядо беше в 32 парцел.Ние прогонихме кучето,запалихме 3 свещи поразпределих по равно пръстта.Зарових под пръстта една от значките на дядо,която ми я даде преди да умре,реших че е по-добре,той да остане с нея.Честно да ви кажа поразплаках се малко и отидохме на гроба на дядото на моя приятел запалихме свещи,после потърсихме гроба на един наш приятел,с който играхме карти не го намерихме,но така ли иначе беше станало 19:30 и тръгнахме вече към града.Честно да ви кажа бяхме с фенерчета,едни 5-6 кучета вървявха след нас,едното беше същото което беше легнало на гроба на баба и дядо,ние ги изгонихме с камъни,после чувахме гарваните като грачеха постоянно,хвана ни шубето и извикахме един наш приятел,който има кола (лада).Нашият приятел Йордан Ц. дойде и ни взе,бях си отворил прозореца,по едно време телефона на единия ми приятел звънна т.е на Владо.Беше непознат номер,той вдигна пусна високоговорителя и казаваше Ало,ало,но нищо не се чуваше,чуваше се само трудно и бавно дишане,ние се стреснахме и затворихме.В същия момент на мен ми се причуха много женски писаци от съседната гора,но никой освен мен не ги чу,това значи че на мен ми се причуваше.По едно време докато колата се вървеше незнам какво стана,но гумата се беше спукала,ние спряхме и я сменихме с резервната така в 21:00 аз си бях в нас вечеряхме с нашите,не им разказах.
    През тази същата нощ,аз бях много уморен и негледах като две капки вода за жалост и си легнах в 22часа.Часът беше 01:32 събудих се и ходих до тоалетната по малка нужда,после пак си легнах,сънувах много гаден кошмар.Той беше следният:
    -Играя си аз на лаптопа,когато пред мен изведнъш се показаха моите умрели баба и дядо,те не бяха цветни,а черно бели,мен ме беше много страх и идваше ми да ги прегърна,но когат направих 1 крачка към тях между тях двамата излезе един гроб с надгробна плоча,пръст и всичко останало,той беше отворен,на надгробната плоча пишеше моето име фамилията и всичко даже и кога съм се родил и кога съм умрял.Те ме викаха с думите:
    -Криси,ела с нас,ние те обичаме ние сме твоите баба и дядо.
    това всичко беше с техния глас,когато се сабудих изплашен нито тях,нито гроба,нямаше ги.Този кошмар го сънувах и във вторник,и в сряда, и в четвъртак,дори и в петък го сънувах.5 вечера подред сънувам един и същ кошмар,не съм споделял нищо на никого,само на тези двама мои приятели,които бяха с мен.Даже единия каза че и при него било така.Ако искате не ми вярвайте,но аз си знам че това е реалност!Много ме беше страх.
    Моля ви,посъветвайте ме акво да правя че да се оттърва от тези кошмари!!!
    ОтговорОтговор с цитат
  • 29.03.15 12:54#2StamiStamiНовакРегистрация: 06.03.15Град: -Отговори: 1от: Моят кошмар не спираИсторията ти много ме впечатли.Знам, че когато сънуваш починали хора и те не говорят са истинските, но тук са или плод на подсъзнанието ти или нещо друго.Казват, че за да не сънуваш кошмари преди да заспиш мисли за нещо хубаво или си направи капан за сънища ОтговорОтговор с цитат
  • 19.04.15 02:17#3ТаняТаняНовакРегистрация: 11.03.11Град: -Отговори: 10от: Моят кошмар не спираЧерното куче е от пазителите на гробището. Не е трябвало да я гоните. На гробище след залез слънце ходят само определени хора с по-специфични способности и дори и те трябва да имат благосклонността на обитателите на гробището.ОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest