Sanovnik.bg»Форум»Говорилник»Сестра му плете интриги, за да ни раздели

Сестра му плете интриги, за да ни раздели

  • 12.03.15 04:04#1kameliqkameliqНовакРегистрация: 04.04.12Град: ЯмболОтговори: 1Сестра му плете интриги, за да ни разделиТова е една много смешна и до някъде глупава история. Няма да споменавам имена. Всичко това ми се случи преди няколко дни. Сестричката на моя съпруг ми се обажда и си говорим почти всеки ден. Преди няколко дни отново ми звъни и ме разпитва за съпруга ми. Дали излиза без мен кога се прибира от работа. Всичко дали било наред с нас. Дадох и ясни отговори, че 11 години с брат ѝ единствения път когато е излизал без мен на кафе е било да почерпи приятелите ни за това, че станахме родители.

    Звъни ми във всяка почивка през деня, когато си тръгва от работа отново говорим. Просто сме такива имаме много общи теми на разговор общи приятели, с които излизаме. Никога не излизаме по отделно. Не знам защо? Тя сестричката му знае това но разпита още на другия ден ми казва, че сънувала брат и е на кафе с друга, държат се за ръце, прегръщат се, целуват се, другата била руса , дребна със сини очи. Подробно описание. А тя живее със нещо като екстрасенс - той ѝ казал че това е истина, наистина се е случило.

    В живота на съпруга ми има такава жена, срещат се тайно. Майка му ги била запознала, гласяла я за съпруга на моя мъж. Убеждавала го да ме разкара. Сестричката на съпруга ми ми каза, че това е края на нашия брак, скоро щял да ме разкара и да заживее с другата. Какво да кажа. Набрах я включих на високоговорител и я накарах да повтори всичко отново, но този път и съпругът ми слушаше. Едва го удържах да не се издаде. На сестра му казах, че ще повярвам само когато другата дойде в нас да изпием по кафе със съпруга ми тримата и да му припомни на него кога точно се е случило всичко това.

    Понякога враговете са ти роднини, твоя кръв но не им пречи да ти разбият семейството и да оставят едно невръстно дете без баща. Не знам защо го прави, какво цели? Защо на света има толкова жестоки хора?
    ОтговорОтговор с цитат
  • 17.03.15 12:51#2Diana LalevaDiana LalevaНовакРегистрация: 02.12.13Град: АбланицаОтговори: 1от: Сестра му плете интриги, за да ни разделиЗа съжаление има такива изключително злобни хора, които от завист са способни на всичко и понякога даже не можем, самите ние, да повярваме, че това са наши близки, много близки. Сестрата на моя приятелка, която е 5 години по възрастна от приятелката ми, прилъсти съпруга на моята приятелка с когото имат общо дете. Без да й мигне окото й разби семейството и отне бащата от малолетното дете. Какъв изрод е способен на това? Аз мисля, че всичко се връща в този живот и всеки си плаща за греховете. Всичко си има възмездие. Приятелката ми и синът й са много добре, слава на Бога и въпреки трудностите те се справят отлично в живота, докато кака й полудява от алчност, завист и от това, че тя винаги ще си остане втората.ОтговорОтговор с цитат
  • 18.03.15 08:44#3kameliqkameliqНовакРегистрация: 04.04.12Град: ЯмболОтговори: 1от: Сестра му плете интриги, за да ни разделиБлагодаря ви за подкрепата ние със съпруга ми все още чакаме другата да дойде да се запознаем с нея да ни разкаже кога се е случила случката. Истината е че не очаквахме това. И разбрахме че на никой в този свят не трябва да се вярва. ОтговорОтговор с цитат
  • 20.10.15 05:27#4Пламена M.Пламена M.ДжедайРегистрация: 13.11.12Град: -Отговори: 215от: Сестра му плете интриги, за да ни разделиМного странна история. Какво стада, дойде ли другата :cry:ОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest