Sanovnik.bg»Форум»Паранормални явления и способности»Мисля че ме преследва дух. Какво да правя?

Мисля че ме преследва дух. Какво да правя?

  • 12.03.15 05:33#1paolinapaolinaНовакРегистрация: 12.03.15Град: -Отговори: -Мисля че ме преследва дух. Какво да правя?Здравейте,щом стигнах до там, че да пиша тук значи вече положението е страшно. Моя близка почина наскоро. От тогава я сънувам всяка нощ. Не ме оставя на мира. Не отидох на погребението, поради лични причини просто не мога. Винаги съм се разбирала чудесно с нея. От както почина обаче всяка нощ е в съня ми и незнам какво иска от мен. Не смея и да кажа на никой за да не ме помислят за луда. Тази нощ обаче мисля че разбрах какво иска да предам. Това не ми се случва за първи път. Преди няколко години почина мой приятел аз незнаех че е мъртъв и го сънувах помня този сън като бял ден. Искаше просто да се сбогува. След това на няколко пъти се е случвало да сънувам починали хора които искаха директно да предам нещо на някого. Като не го направех се почваше едно такова сънуване всяка нощ докато не се предам. И двата пъти които ми се случи да го споделя беше с близки на мои добри приятелки и като им предадох казаното реакцийте бяха бих казала ненормални. Едната беше ходила на мястото където баща и катастрофира и била плакала и се чудела татко добре ли е където е. Същата нощ човека ми се присъни и ми каза да и предам да не плаче че бил добре. Като не и казах почна да ми се присънва всяка нощ и накрая не издърьжах. Като ми каза къде е ходила и какво е правила настръхнах. Сега положението е сложно. Не твърдя, че имам някакви способности или странна връзка с отвъдното, напротив искам това нещо да престане. Моля ви кажете ми какво да правя. Киприамовата молитва ще помогне ли? Не искам повече да сънувам такива неща. Сънищата варират от нормални до плашешти. Плаши ме факта, че ми се присънват такива неща и то все с хора от чиято смърт няма 40 дни. Един случей имах само около последната задушница сънувах стар мой комшия, който почина преди години. Оплакваше се че никой не е отишъл да му прелее. Няколко пъти така го сънувах и казах на баща ми. Оказа се че роднините му наистина не са идвали и не са ходили да му прелеят...... Помогнете ми моля ви искам това да спре. Ужасявам се просто. Не искам да ме мислят за някаква луда....
    ОтговорОтговор с цитат
  • 12.03.15 11:01#2mimimimiНовакРегистрация: 12.03.15Град: БургасОтговори: 1от: Мисля че ме преследва дух. Какво да правя?Zdraveite ne vi presledvat te iskat da predadete tqhnoto poslanie koeto ne sa kazali na tqxni bliski ako te go predadete te nqma da prestanat.. moje bi e darba takiva xora mnogo rqdko se sreshtat !! ne mislete samo za vas :y: ОтговорОтговор с цитат
  • 13.03.15 10:12#3antoaneta ardashesantoaneta ardashesНовакРегистрация: 02.01.14Град: СофияОтговори: 470от: Мисля че ме преследва дух. Какво да правя?Не се плашете.Това е намеса от невидимия свят.Помогнете ако можете.Това е дарба,
    която Бог Ви праща за вашето усъвършенстване в Бога.Може следващия етап да е
    да помагате на заобикалящите ви. Успех.
    ОтговорОтговор с цитат
  • 23.04.15 05:08#4azsum123azsum123НовакРегистрация: 23.04.15Град: -Отговори: 2от: Мисля че ме преследва дух. Какво да правя?Искам да се обърна към всички не вярващи защото в доста голяма част от живота си и аз съм бил такъв. Може би всичко започна преди 4-5 години. Започнах да сънувам осъзнати сънища почти всяка вечер и то не от онези хаотични нелогични необясними сънища които забравяме когато се събудим. Говоря за нещо като друга реалност като продължение на живота където срещаш други хора преживяваш случки водиш логични разговори. И аз съм сънувал умрели хора малко след смъртта им просто се появят в съня ти гледат и мълчат. Само един от тях ми е говорил много скъп за мен човек. Някои сънища помня с години все едно съм ги преживял в реалността. Няколко пъти съм сънувал бъдещето. Една сутрин докато сънувах поредния си осъзнат един дух ме събуди и го видях до главата ми сърцето ми щеше да се пръсне от гледката. Един друг дух ме тормози няколко пъти на сън на четвъртия път го попитах добре защо ме тормозиш какво искаш. Той ми отговори негласно но така че да го разбера "за забавление" беше отговорът му. От тогава не ме е тормозил явно разбра че вече не се плаша и ме остави. Сънувал съм и създания които мога да нарека може би нещо като духовни учители които ми дават съвети и ме подлагат на изпитания в съня ми дали съм подвластен на материята и честно казано не знам дали преминах този тест. И такива неща общо взето хора. Някои може да кажат че съм луд но аз знам че не съм дори съм си доста умен като се сравнявам с повечето хора. Реших да споделя всичко това защото се поразрових из нета и виждам че не съм само аз има много други като мен но те все още се плашат а на мен ми е по скоро интересно. Искам също така да ви споделя че тези иглички или тръпки и хлад по цялото тяло ги изпитвам из когато усещам че има някой дух до мен в реалността. Понякога ги чувам в главата си как ме коментират което е доста дразнещо и в началото когато вървях по улицата например се обръщам да погледна кои си позволява да ме коментира но уви там няма никой и си беше направо доста изнервящо. По едно време почнах да им повтярям да млъкват и че вече ми писна от тях и спрях да ги чувам от известно време много рядко ми говорят.И така де доста странни неща ще започнат да ви се случват тепърва така че не се плашетеОтговорОтговор с цитат
  • 08.06.15 05:54#5antoaneta ardashesantoaneta ardashesНовакРегистрация: 02.01.14Град: СофияОтговори: 470от: Мисля че ме преследва дух. Какво да правя?Тези разговори,които чувате понякога са в самата ви глава.Когато е лош дух,той е много нахален и настоятелен и трудно може да се освободите от него.Добре е да приемете кръщение,при което се отричате от силите на тъмнината.Тогава ще имате по-голяма защита.В нас се борят две сили-на светлината и на тъмнината,за нашата душа.Когато
    има такива случаи, това е за изпитание и приемане владението на едната от тях.Успех
    ОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest