Sanovnik.bg»Форум»Съновник»Сънувах, че сестра ми ми съобщава, че съм бременна с близнаци

Сънувах, че сестра ми ми съобщава, че съм бременна с близнаци

  • 09.03.15 09:20#1Daniela PetrovaDaniela PetrovaНовакРегистрация: 09.03.15Град: БанкяОтговори: 2Сънувах, че сестра ми ми съобщава, че съм бременна с близнациЗдравейте, сънувах,че сестра ми ми съобщава, че съм бременна с близнаци - момче и момиче. В съня си не бях доволна от това, както не бих била доволна и в реалността, поне за момента. Имам сериозен приятел, заедно сме от 3,5 г., но в момента не можем да си позволим дете, аз от скоро започнах да се осигурявам (преди това работех без осигуровки), така че ще е най-рано след 2 г. Забравих да кажа, че МЦ ми закъснява няколко дни, но правих тест за бременност и беше отрицателен (за свое успокоение ще направя още един до 1-2 дни, ако продължи да закъснява).
    В работата ми има проблеми, исках да напускам и да започвам дейност самостоятелно, но напоследък като че ли нещата се пооправиха и засега изчаквам. Какво според Вас означава сънят ми? Чета съновника, но се обърквам...
    ОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest