Sanovnik.bg»Форум»Съновник»Мечка ме подгони насън

Мечка ме подгони насън

  • 07.03.11 05:36#1ILIANILIANНовакРегистрация: 07.03.11Град: -Отговори: 1Мечка ме подгони насънСънувах много интересен сън: На една доста голяма поляна сред гората бях на покрива на една къщичка, нещо като вила и оттам в далечината в края на поляната ми се привидя някаква тъмна мечка, слязох от там помислих че си въобразявам и тръгнах натам, но скоро видях един тъмен кон, който си пасеше спокойно там и отнякъде изскочи мечката, докато проумея какво става тя го нападна и с една захапка го сряза на две!

    Останах стреснат..не знаех какво да правя,докато осмислях видяното, тя се обърна и побягна към мен, разстоянието беше далеч може би 300м или повече, а къщичката 20-30 метра.

    Вратата й беше отворена и разбита, аз бягах към нея и идеята ми беше да скоча на покрива, имаше такав вариант...наближих къщичката и сграбчих един много дълъг и здрав дървен кол, с който да се защитя.. след това не помня какво стана...събудих се!

    Има ли някой който разбира от тези неща да ми обясни този сън, благодаря ви!
    ОтговорОтговор с цитат
  • 08.03.11 09:05#2Sun13Sun13НовакРегистрация: 07.03.11Град: -Отговори: 12от: Мечка ме подгони насънАко мечка те напада на сън означава, че те чака някакво премеждие.ОтговорОтговор с цитат
  • 08.03.11 01:59#3ILIANILIANНовакРегистрация: 07.03.11Град: -Отговори: 1от: Мечка ме подгони насънБлагодаря за тълкуването, но и аз видях нещо такова в този сайт, но цялото събитие, тъмна мечка, тъмен кон нападнат от нея, малка къщичка и здрав и дълъг прът, с който ще се защитавам от нея. Разбитата къщичка допускам, че означава нещо друго. И мечката и конят, който е убит означава нещо лошо, но тя го напада него и после тръгва към мен. Вероятно съм гледал анимал планет. ОтговорОтговор с цитат
  • 09.03.11 11:43#4Ива Ива НовакРегистрация: 09.03.11Град: -Отговори: 1от: Мечка ме подгони насънДоколкото ми е известно, да те гони тъмна мечка означава, че те очаква болест или в дома ти ще има болен човек. Тъй като се опитваш да се браниш от мечката пред къщата, това според мен означава, че има надежда да се преодолее болестта. ОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest