Sanovnik.bg»Форум»Ясновидство и Предсказания»Гадая по снимка безплатно

Гадая по снимка безплатно

  • 04.03.15 11:22#1mariamariaНовакРегистрация: 21.01.13Град: Голяма долинаОтговори: 39Гадая по снимка безплатноЗдравейте от доста време се научих да познавам неща,само като погледна снимката на някой. Който иска да му познавам да ми пише на лично или скайпа си да даде. Познавам просто като погледна снимката на човека, понякога му познавам 1вата буква от името, понякога наистина доста неша познавам, не искам никакви пари.. не съм гледачка, не използвам никакви ритуали.
    Който иска да се свърже с мен,не взимам никакви пари!


    Но не желая скептици,да ми пишат.
    ОтговорОтговор с цитат
  • 11.04.19 01:23#2Иванка ВрьбчеваИванка ВрьбчеваНовакРегистрация: 13.09.17Град: -Отговори: 1от: Гадая по снимка безплатноmimmy_ :Здравейте от доста време се научих да познавам неща,само като погледна снимката на някой. Който иска да му познавам да ми пише на лично или скайпа си да даде. Познавам просто като погледна снимката на човека, понякога му познавам 1вата буква от името, понякога наистина доста неша познавам, не искам никакви пари.. не съм гледачка, не използвам никакви ритуали.
    Който иска да се свърже с мен,не взимам никакви пари!


    Но не желая скептици,да ми пишат.
    Как да се свържа с вас
    ОтговорОтговор с цитат
  • 18.06.20 01:56#3Anandi Shivrash ShekarAnandi Shivrash ShekarНовакРегистрация: 01.04.17Град: -Отговори: 2от: Гадая по снимка безплатноЗдравейте бих искала да ми помогнете безплатно казвам го защото наистина аз нямам никакви пари и бих искала да ми помогнете моля ви разберете меОтговорОтговор с цитат
  • 18.06.20 01:56#4Anandi Shivrash ShekarAnandi Shivrash ShekarНовакРегистрация: 01.04.17Град: -Отговори: 2от: Гадая по снимка безплатноЗдравейте бихте ли ми гледали защото моето положение е трагичноОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest