Sanovnik.bg»Форум»Религия»Дядо Добри, светецът от Байлово

Дядо Добри, светецът от Байлово

  • 19.02.15 03:31#1mariamariaНовакРегистрация: 21.01.13Град: Голяма долинаОтговори: 39Дядо Добри, светецът от БайловоНякой имал ли е ? Среща с дядо Добри,светецът от Байлово,който дарява пари за църквите и ги възстановява. Аз преди време го видях в вибокс и много интересно ми стана за него, до колкото бях разбрала той живее в една малка къща и не използва нито телевизор,нито телефон. Той е много силно вярващт в Бога всъщност той е служител на Бога. Човека тази година стана 100 години и няма бастун няма дори очила много ми хареса неговото добродушие.
    Та исках да ви попитам .. Дали сте имали срещи с него
    говорили ли сте с него? Той често идва в София.
    ОтговорОтговор с цитат
  • 19.02.15 04:16#2antoaneta ardashesantoaneta ardashesНовакРегистрация: 02.01.14Град: СофияОтговори: 470от: Дядо Добри, светецът от БайловоОт медиите съм го виждала. Вярвам,че с най-добри чувства върши всичко.Но тежко и горко на тези,които го използват са свои облаги и изяви.ОтговорОтговор с цитат
  • 19.02.15 07:56#3NanaNanaНовакРегистрация: 17.02.14Град: ВарнаОтговори: 80от: Дядо Добри, светецът от БайловоЗа него излъчваха документален филм.Този старец дарява всичко което получава от миряните без да се облагодетелства, наистина е свят ЧОВЕК !ОтговорОтговор с цитат
  • 14.07.15 05:43#4Бай_КольоБай_КольоНовакРегистрация: 13.07.15Град: Велико ТърновоОтговори: 30от: Дядо Добри, светецът от БайловоДа аз веднъж го видях и ми каза че си много тъпа!!!ОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest