Sanovnik.bg»Форум»Съновник»Сънувах собствената си сватба

Сънувах собствената си сватба

  • 07.03.11 09:42#1Sun13Sun13НовакРегистрация: 07.03.11Град: -Отговори: 12Сънувах собствената си сватбаХора някой може ли да ми разтълкува какво означава това:
    сънувах собствената си сватба, сънувах че се омъжвам за мъжа който обичам, и сънувах че съм с две халки - по една на всяка ръка?
    ОтговорОтговор с цитат
  • 07.03.11 11:51#2IvelinaIvelinaНовакРегистрация: 29.01.11Град: -Отговори: 12от: Сънувах собствената си сватбаСпоред мен твоят приятел те льже за нещо или крие някаква таѝна. Халката означава вярност - ти сьнуваш две халки, сигурна ли си в мьжа до теб ? Поговорете скоро с него, като зрели хора и всичко ще се оправи. Отношенията ви са обьркани и това е в сьнят ви. Изяснете се.ОтговорОтговор с цитат
  • 07.03.11 01:04#3Sun13Sun13НовакРегистрация: 07.03.11Град: -Отговори: 12от: Сънувах собствената си сватбаБлагодаря, ще послушам съвета ти, ако има други мнения, плс кажете ги, :cry: ОтговорОтговор с цитат
  • 07.03.11 02:24#4МаргаритаМаргаритаНовакРегистрация: 06.03.11Град: -Отговори: 5от: Сънувах собствената си сватбаМоже би не си сигурна в избора си и се колебаеш /двете халки/.ОтговорОтговор с цитат
  • 07.03.11 02:34#5Sun13Sun13НовакРегистрация: 07.03.11Град: -Отговори: 12от: Сънувах собствената си сватбаА ако добавя малката подробност, че той е в процес на развод( за който аз нямам вина, нещата са били съсипани много преди мен от страна на жена му), но мен ме притесява доста този факт(семейния му статус). Моля ви, не ме винете за това, винаги съм се клела, че такова нещо никога не може да ми се случи, но никога не казвайте никога. :cry: ОтговорОтговор с цитат
  • 07.03.11 03:02#6Sun13Sun13НовакРегистрация: 07.03.11Град: -Отговори: 12от: Сънувах собствената си сватбаА предната нощ сънувах ужасен кошмар. Сънувах разни демони, които рушаха и местеха всичко в къщи, които не ме оставяха да спя. Искаха да се разделя с него. Ужасно много го обичам, както и той мен. Защо сънувам тези ужасии ? :cry: ОтговорОтговор с цитат
  • 07.03.11 03:59#7МаргаритаМаргаритаНовакРегистрация: 06.03.11Град: -Отговори: 5от: Сънувах собствената си сватбаТочно този страх да не го изгубиш е причина за кошмарите ти.

    Ние имаме неточна дума за такива моменти - стегни се. Аз ще ти кажа отпусни се, релакс. Страха ти нищо няма да промени, освен че няма да се насладиш на настоящето. Желая ви щастие и една незабравима сватба.
    ОтговорОтговор с цитат
  • 07.03.11 04:04#8Sun13Sun13НовакРегистрация: 07.03.11Град: -Отговори: 12от: Сънувах собствената си сватбаМного ти благодаря. Притесненията са ми от страна на моите родители, те още не знаят-скоро няма и да разберат. Искам това да стане доста време след официалният им развод, но ме е страх да не се срамуват от мен, че съм с разведен мъж. Всеки има право да е щастлив, а ние открихме щастието един в друг, но как да им го обясня на тях.Всичките ми страхове и кошмари ме убиват. :cry: ОтговорОтговор с цитат
  • 09.03.11 03:12#9IvelinaIvelinaНовакРегистрация: 29.01.11Град: -Отговори: 12от: Сънувах собствената си сватбаНедеѝ за всичко да слушаш хората край теб. Не винаги са прави за всичко-родителите на моята майка са опропастили целият ѝ живот, защото за всичко ги е слушала. Каквото ти е писано, това ще стане - никой не може да избяга от сьдбата си. Искренно се надявам да сьм ти помогнала. За спокоен сьн си вземи маточина и я пий преди да заспиш, също помага и топло мляко с мед.ОтговорОтговор с цитат
  • 10.03.11 11:39#10Sun13Sun13НовакРегистрация: 07.03.11Град: -Отговори: 12от: Сънувах собствената си сватбаМного ти благодаря. Благодаря на всички ви. ОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest