Sanovnik.bg»Форум»Съновник»Изведнъж видях, че има осем учителя мъже

Изведнъж видях, че има осем учителя мъже

  • 08.02.15 03:09#1ЕленаЕленаНовакРегистрация: 22.04.11Град: -Отговори: 168Изведнъж видях, че има осем учителя мъжеЗдравейте,
    Вчера сънувах един сън как бях отново ученичка в училище. Сънят се разиграваше в училището в което учих като малка, но си бях аз голяма- каквато съм в момента. Бях във фоайето на училището точно до входа му. Беше междучасие. Изведнъж видях че има осем учителя мъже, които не бяха учителите ми от училище, а хора които познавам от новините, единият политик, другият военен и т.н. Та те ми бяха учителите изведнъж някой ми каза , върнах се пак ще преподавам и видях още един известен, но в съня ми всички те бяха преподаватели по физкултура, география, природни науки, наука, математика и т.н. И аз видях в този момент, че е затворен входа и пред него е сложено едно бюро, и не може да се излезе- входа го нямаше, и казах какво сте направили няма го входа? И отстрани един човек, който беше охрана каза: Има вход, тук е , може да се излезе, и отвори една странична врата. А учителите казаха просто направихме разместване, за да сложим бюрото. И се събудих.
    Какво мислите?
    ОтговорОтговор с цитат
  • 12.02.15 07:50#2antoaneta ardashesantoaneta ardashesНовакРегистрация: 02.01.14Град: СофияОтговори: 470от: Изведнъж видях, че има осем учителя мъжеНе се увличай,а гледай трезво на нещата. Учи,но поглеждай към правия път.Успех.  ОтговорОтговор с цитат
  • 13.02.15 07:28#3ЕленаЕленаНовакРегистрация: 22.04.11Град: -Отговори: 168от: Изведнъж видях, че има осем учителя мъжето училището ми отдавна е минало, но мерси, да най-важното е да не се отклоняваме от пътя и целта... а и "вратата" трябва да е винаги отворена- останалото е нищо. ОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest