Sanovnik.bg»Форум»Съновник»Нереалистичен сън - илюзия

Нереалистичен сън - илюзия

  • 29.01.15 11:21#1ЕленаЕленаНовакРегистрация: 22.04.11Град: -Отговори: 168Нереалистичен сън - илюзияЗдравейте,
    Тази сутрин сънувах едно момче в което преди години бях само влюбена, но си наложих забрана на чувствата, защото беше безсмислено, и всеки от нас си имаше собствен живот. Той почина. Сънувах че е в къщи, знаех в съня си че го няма вече, но си мислех че е нормално да го виждам и да ми говори. Стоеше отстрани мен и непрекъснато питаше: Кажи че ме обичаш, Кажи че не си ме забравила, Кажи нещо, Дай ми някъкъв знак, Трябва да знам какво да правя. Аз през цялото време мълчах и не казвах нищо. Накрая взех един лист хартия и започнах да рисувам, но не помня какво. Той се зарадва много и започна да казва: Знаех си, Много те обичам, Няма да те оставя сама вече. И се събудих.
    Помогнете да разтълкувам съня. Това е много странен сън, поне според мен.
    ОтговорОтговор с цитат
  • 30.01.15 07:20#2antoaneta ardashesantoaneta ardashesНовакРегистрация: 02.01.14Град: СофияОтговори: 470от: Нереалистичен сън - илюзияТози сън откъдето дошъл там и отишъл защото е плод на неосъществено желание. ОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest