Sanovnik.bg»Форум»Съновник»Двуглава жълта змия

Двуглава жълта змия

  • 28.01.15 02:24#1ЙорданЙорданНовакРегистрация: 28.01.15Град: -Отговори: -Двуглава жълта змияЗдравейте. Опитах да намеря тълкувание на съня ми, но е само частично. Сънувах, че съм паднал на земята, а покрай мен пропълзява огромна, двуглава, жълта змия (с размери на анаконда). Давам и подробности, в случай, че повлияват по някакъв начин. Змията се появи все едно от нищото, дойде ми в гръб, но мина покрай дясната ми страна, без да ме закача. Аз изпитах истински ужас и запълзях назад (обратно на нейната посока), за да се отдалеча. Това е всичко, което помня. Някой може ли да ми каже какво означава това?
    ОтговорОтговор с цитат
  • 18.02.15 10:26#2ВиракочаВиракочаНовакРегистрация: 10.02.15Град: РазградОтговори: 22от: Двуглава жълта змияНякои от сънищата предвещава случки в далечно бъдеще. Това че змията се е появила от дясната ти стрна е свързано с някой от миналото, лявата страна на човека е свързана с бъдещето. Сети се за историята Адам,Ева,змията и ябълката. Твоята змия е с две глави, значи два мозъка ще се опитат да те надхитрят за да те вкарат в беля.ОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest