Sanovnik.bg»Форум»Съновник»Върнахме се при тях с библия

Върнахме се при тях с библия

  • 21.01.15 09:10#1Потребител#154004Потребител#154004НовакРегистрация: 21.01.15Град: -Отговори: 1Върнахме се при тях с библияЗдравейте,

    снощи сънувах доста странен сън. На 2 срещу 3 ден от погребението на неопят човек (бащата на баща ми) сънувах, че на едно поле отнякъде пристигна майка ми, която изглеждаше доста по-млада и с бебе на ръце. Изведнъж изчезна и се появи без него. Попитах я и каза, че го е завела при родителите му- майка ѝ и баща ѝ (починал точно 10 години преди въпросния човек).После някакъв мъж се появи и изведнъж се преобрази в дявола. Майка ми остана при него, а аз незнайно как се озовах при баща ми, който каза, че ще оправи всичко и след малко се върнахме при тях с библия. Но всички се смееха вместо баща ми да се опита да стори нещо. Мястото ми приличаше на квартала, в който живеехме преди няколко години.

    Може ли някой да разтълкува съня?
    ОтговорОтговор с цитат
  • 22.01.15 10:19#2antoaneta ardashesantoaneta ardashesНовакРегистрация: 02.01.14Град: СофияОтговори: 470от: Върнахме се при тях с библияМайка ти и баща ти живи ли са?ОтговорОтговор с цитат
  • 22.01.15 11:04#3Потребител#154004Потребител#154004НовакРегистрация: 21.01.15Град: -Отговори: 1от: Върнахме се при тях с библияДа , и двамата са живи.ОтговорОтговор с цитат
  • 23.01.15 06:29#4antoaneta ardashesantoaneta ardashesНовакРегистрация: 02.01.14Град: СофияОтговори: 470от: Върнахме се при тях с библияЗдравейте,

    снощи сънувах доста странен сън. На 2 срещу 3 ден от погребението на неопят човек (бащата на баща ми) сънувах, че на едно поле отнякъде пристигна майка ми, която изглеждаше доста по-млада и с бебе на ръце. Изведнъж изчезна и се появи без него. Попитах я и каза, че го е завела при родителите му- майка ѝ и баща ѝ (починал точно 10 години преди въпросния човек).После някакъв мъж се появи и изведнъж се преобрази в дявола. Майка ми остана при него, а аз незнайно как се озовах при баща ми, който каза, че ще оправи всичко и след малко се върнахме при тях с библия. Но всички се смееха вместо баща ми да се опита да стори нещо. Мястото ми приличаше на квартала, в който живеехме преди няколко години.

    Може ли някой да разтълкува съня?

    Старите хора,понякога, са бреме за по-младите,но вече сте се избавили от тежестта.Лошото е,че той си е отишъл с недобрата мисъл. Съня показва изхода от ситуацията- библията.Но добре е да се молите и за починалия дядо за да се упокои душата му.
    ОтговорОтговор с цитат
  • 18.02.15 10:48#5ВиракочаВиракочаНовакРегистрация: 10.02.15Град: РазградОтговори: 22от: Върнахме се при тях с библияСлед смъртта ако си преодолял земния живот отиваш в следващо ниво, ако ли не оставаш тук или още по зле-назад във времето.След смъртта си ние се разделяме с любими души защото техния път е на друго ниво. Не си мисли че библията е ключ към рая. Мисли по глобално, Твореца не е евреин които обича само християните. Той обича и аборигените и догоните и т.н.ОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest