Sanovnik.bg»Форум»Изповеди»Нарочно ли го прави, за да ме дразни?

Нарочно ли го прави, за да ме дразни?

  • 17.01.15 02:40#1Мартина Мартина НовакРегистрация: 04.10.14Град: ПловдивОтговори: -Нарочно ли го прави, за да ме дразни?Здравейте хораа!
    Знам, че тук не е подходящо място за моята тема но...
    Аз съм момиче на 16 и до преди няколко дни имах приятел, който беше с 2 години по голям от мен.. днес щяхме да направим 1 година и 4 месеца.. Тук започва моята история. За около година техните го бяха оставили да живее при баба му и дядо му и той учеше в съседния град, а аз учех в друг град в друго училище, но съботите и неделите се виждахме и през цялото време бяхме заедно, лятото също го прекарахме заедно, всичко беше прекрасно. Наложи се да се премести да живее при техните.. тук започва всичко.. бяхме съсипани и двамата, защото нямаше как да се виждаме. Отдалечихме се един от друг.

    Той всяка вечер излизаше с брат му и се срещаше с други момичета, аз съм зодия овен и съм страшно ревнива, и може би от това дойде всичко. Започна да ме лъже с кой излиза, къде ходи и какво прави, и явно свикна, че става с лъжи и почна да ме лъже за всичко. И преди няколко дни му бях казала, че ако ме излъже още веднъж, няма да сме заедно. После той ме излъга, закле се в мен, че не лъже, а после сам си призна, че е излъгал. И така вече не сме заедно. Вчера сутринта се събудих, сетих се за всичко и просто се разплаках. Реших да му се обадя.

    Той ми вдигна и аз го питах плачейки защо стана така и му казах че го обичам а той ми отговори само с едно "и аз" и след това ми каза, че после ще ми се обади, защото влиза в час.. още ми се обажда... Вечерта се прибрах и видях, че е качил няколко снимки във фейсбук, на които бяха той и още няколко момичета. Просто бях съсипана. Моля ви, дайте ми съвет какво да правя, нарочно ли го прави само да ме дразни, или вече няма чувства към мен.. моля ви помогнете ми
    Благодаря, че ми отделихте внимание!
    ОтговорОтговор с цитат
  • 17.01.15 05:27#2AsparuxAsparuxНовакРегистрация: 08.04.14Град: БургасОтговори: 74от: Нарочно ли го прави, за да ме дразни?Пa, какъв съвет искаш. Ходи с други момичета снима се със tях, въпреки че знае че го обичаш.ОтговорОтговор с цитат
  • 06.10.15 05:28#3miglenamiglenaНовакРегистрация: 01.10.15Град: АлиноОтговори: 97от: Нарочно ли го прави, за да ме дразни?Никой тук не може да ти каже какво чувства той! Трябва сама да го питаш. Каквито и годадки да правим...никоя от тях няма как да е напълно вярна.ОтговорОтговор с цитат
  • 20.07.16 12:33#4Николай НиколовНиколай НиколовНовакРегистрация: 20.07.16Град: ПловдивОтговори: 1от: Нарочно ли го прави, за да ме дразни?Според мен момчето си е чист педераз и е бил с теб само за да скрие своята сексуална отиентация.Всичките му снимки с други момичета също спомагат за подкрепа на неговото алиби.
    Поздрави
    П.С Настоящия ти приятел в момента е супер якия пич недей го изпуска . .....
    ОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest