Sanovnik.bg»Форум»Мистика и Езотерика»Как да се избавим от зли хора, които се опитват да вредят на благополучието ни

Как да се избавим от зли хора, които се опитват да вредят на благополучието ни

  • 10.01.15 01:38#1NanaNanaНовакРегистрация: 17.02.14Град: ВарнаОтговори: 80Как да се избавим от зли хора, които се опитват да вредят на благополучието ниbЗдравейте,имам близка която сподели с мен,че от известно време,едно семейство в жилищната кооперация в която живее постоянно подхвърлят неща пред вратата и.Тя никога не е била в близки отношения с тях, по-скоро явно те се дразнят от факта,че тя се справя сама в живота отгледала е детето си,помага на родителите си и искат да и попречат на финансовото благополучие.Сподели ми също,че същите тези хора които живеят над нея говорят постоянно за магии и как така на нея още не са и подействали, впрочем пропуснах да спомена,че гласовете им се чуват в нейното жилище.Тя по принцип не вярва в такива неща като магии, но ми каза,че финансовото и състояние се е влошило.Казах и да чете Киприянови молитви, но, ако някой даде идея как да се справи ,нека отговори за да и помогнем.
    ОтговорОтговор с цитат
  • 11.01.15 09:10#2antoaneta ardashesantoaneta ardashesНовакРегистрация: 02.01.14Град: СофияОтговори: 470от: Как да се избавим от зли хора, които се опитват да вредят на благополучието ниЩе цитирам: какво общо има светлината с тъмнината. Не мисли,че са те.Може да са други,за които не подозираш. Не се впримчвай в мисли за магии, а ги отбягвай. :y: ОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest