Sanovnik.bg»Форум»Съновник»Сънувах ги двамата мъртви

Сънувах ги двамата мъртви

  • 09.01.15 03:24#1deni.kirilovadeni.kirilovaНовакРегистрация: 07.01.15Град: -Отговори: 2Сънувах ги двамата мъртвиСънувам че аз съм с бившият ми приятел той почина преди 2 месеца за пръв път го сънувам та сънувам че съм с его и с един друг познат в една кола бившият ми приятел е седнал на задната седалка а другото момче на предната, аз карам и ги питам защо да се показват като и двамата са мъртви и ще стреснат хората, а това момче е живо, но аз така го сънувам.

    После оставихме момчето пред тях и ние продалжихме към старата ни къща той седна на леглото попитаме за колко съм си купила часовника някъв черен кръгъл аз такъв нямам аз му казах че е за 20 лв после му казах че ще има орис и ще му дам да яде сложих ориза да топля и отидох при него погалих го и му казах повече да не ме оставя и че ще бъдем заедно завинаги хванах му ръката и му видях китките че са много слаби попитах го защо са толко слаби той нещо неми каза после ме хвана и започнахме да правим секс и се събудих моля ви кажете ми какво означава
    ОтговорОтговор с цитат
  • 09.01.15 11:49#2ЕленаЕленаНовакРегистрация: 22.04.11Град: -Отговори: 168от: Сънувах ги двамата мъртвииди на психолог, преди двадесет минути си писала че не можеш да го сънуваш, спала ли си изобщо или пак се мислиш за друг човек?ОтговорОтговор с цитат
  • 10.01.15 02:10#3deni.kirilovadeni.kirilovaНовакРегистрация: 07.01.15Град: -Отговори: 2от: Сънувах ги двамата мъртвида задремала съм и го сънувах това може ли някой да ми го изтълкува
    ОтговорОтговор с цитат
  • 07.03.18 09:29#4БожидарБожидарНовакРегистрация: 26.06.17Град: -Отговори: 3от: Сънувах ги двамата мъртвиД [list]elena.dimitrova.102 :Сънувам че аз съм с бившият ми приятел той почина преди 2 месеца за пръв път го сънувам та сънувам че съм с его и с един друг познат в една кола бившият ми приятел е седнал на задната седалка а другото момче на предната, аз карам и ги питам защо да се показват като и двамата са мъртви и ще стреснат хората, а това момче е живо, но аз така го сънувам.

    После оставихме момчето пред тях и ние продалжихме към старата ни къща той седна на леглото попитаме за колко съм си купила часовника някъв черен кръгъл аз такъв нямам аз му казах че е за 20 лв после му казах че ще има орис и ще му дам да яде сложих ориза да топля и отидох при него погалих го и му казах повече да не ме оставя и че ще бъдем заедно завинаги хванах му ръката и му видях китките че са много слаби попитах го защо са толко слаби той нещо неми каза после ме хвана и започнахме да правим секс и се събудих моля ви кажете ми какво означава
    ОтговорОтговор с цитат
  • 07.03.18 09:35#5БожидарБожидарНовакРегистрация: 26.06.17Град: -Отговори: 3от: Сънувах ги двамата мъртвиДени кажи за всичко кажи че и аз съм го сънувал разкажи за всичко случило ни се това за моите премеждия в живота.това че сме свързани абе всичко до сега моля теОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest