Sanovnik.bg»Форум»Изповеди»Приятелят ми се обеси и не мога да го преодолея

Приятелят ми се обеси и не мога да го преодолея

  • 09.01.15 03:06#1deni.kirilovadeni.kirilovaНовакРегистрация: 07.01.15Град: -Отговори: 2Приятелят ми се обеси и не мога да го преодолеяЗдравейте, преди два месеца се събрахме в един приятел на купон моят приятел беше и той там - скарахме се със него той излезе някъде, после дойде пак, викна ме отвън, излезнах, почна да ми крещи, да ме дърпа, аз му казах, че не искам да го виждам повече. Един приятел излезе и той на вън попита ни какво се караме ами да се разберем. Моят приятел му каза, че повече няма да го види че от утре вече няма да е сред нас - момчето му каза да не говори така влезнах вътре после след 20 мн. моят приятел каза че ще си ходи викнаме и мен аз неискъх да си ходя с него другите му казаха да остане но той каза че му се спи и ще си ляга отидеси той след 5 10 мн имах някакво чуство много странно сякаш някой ми казваше трагни по него излезнъх на вън погледнах към улицата но нямяше никой - помислих си че вече си е тръгнал.

    Свършиха ни цигарите и едно момче отиде да купи тъкмо излезе и се върна ние го попитахме да не е забравил нещо а той мълчеше каза на едно друго момче да му даде нож и да отиде с него и една приятелка отиде с тях, исках и аз да излезе, те ми казаха да стоя там нямало нищо притесних се какво е станало влезе приятелката ми и започна да плаче, попитах я какво е станало, тя ми каза че моят приятел се е обесил на едно дърво със връзките на обувките си.

    Направо се стъписах, изпаднах в шок исках да изляза, да го видя, никой не ми позволи, викнаха линейка и казаха, че е починал. Оттогава до сега не мога да се осъзная, не знам вече какво да си мисля, аз ли съм била причината, алкохолът ли, негови проблеми ли е имал, просто вече не знам какво да си мисля. Съжалявам много за моите думи, които му казах да ме остави на мира. Не мога да го сънувам - понякога си мисля на ум искам да те сънувам да ми кажеш защо го направи защо ме остави и не мога.

    Просто не мога да продължа напред, много ми е трудно, той все ми е в мислите, много го обичах, просто не знам какво до правя Съсипана съм
    ОтговорОтговор с цитат
  • 09.01.15 11:27#2AsparuxAsparuxНовакРегистрация: 08.04.14Град: БургасОтговори: 74от: Приятелят ми се обеси и не мога да го преодолеяТи ще продължиш напред.ОтговорОтговор с цитат
  • 09.01.15 11:43#3ЕленаЕленаНовакРегистрация: 22.04.11Град: -Отговори: 168от: Приятелят ми се обеси и не мога да го преодолеяти явно си много наранена и се чувстваш много виновна, забелязах го в предходна история на едно момиче което говорише за приятеля си- говориш за себе си все едно за друг човек и в същото време се "срещаш" с този друг човек. потърси помощ при психолог. как да го разбирам, че сама си отишла в болницата с прерязаните вени ли? ОтговорОтговор с цитат
  • 10.01.15 02:12#4deni.kirilovadeni.kirilovaНовакРегистрация: 07.01.15Град: -Отговори: 2от: Приятелят ми се обеси и не мога да го преодолеяне знам просто вече какво да правя не мога още да го приема че него го няма няма да мога да го преодолеяОтговорОтговор с цитат
  • 10.01.15 11:50#5AsparuxAsparuxНовакРегистрация: 08.04.14Град: БургасОтговори: 74от: Приятелят ми се обеси и не мога да го преодолеяЗа последно сте се карали. Според мен неможе само за това да се самоубие, явно имал и други проблеми.ОтговорОтговор с цитат
  • 11.01.15 12:15#6ЕленаЕленаНовакРегистрация: 22.04.11Град: -Отговори: 168от: Приятелят ми се обеси и не мога да го преодолеяи аз си мисля че е възможно да е имал и други проблеми.

    ако наистина не можеш да го преодолееш , потърси помощ.
    ОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest