Sanovnik.bg»Форум»Говорилник»Продукти за лице при тийнейджърки?

Продукти за лице при тийнейджърки?

  • 06.01.15 04:16#1АлександраАлександраНовакРегистрация: 26.06.14Град: -Отговори: 3Продукти за лице при тийнейджърки?Здравейте хора. Аз съм момиче на 14 както някои от вас знаят. От скоро много ме вълнуват почистващите гелове за лице и такива неща. Бих искала да ми препоръчате някакви измиващи такива гелове или нящо за почистване на лицето. От скоро използвам един почистващ гел на "Билка". Доволна съм, има хубав аромат-краставицата и пъпеша. . Мама ми го препоръча като за мен. Но той ми свършва и сега искам да си купя някой различен, за да ги изпробвам. Бях си харесала едни не точно гелове, а нещо за почистване на лице на "Гарниер" 3 в 1. Според мама съм малка точно за такъв, защото били много тежки, но ми каза ако искам да си го купя. Така че, ще се радвам да ми споделите какви използвате и кои стават като за мен. Благодаря предварително!
    ОтговорОтговор с цитат
  • 07.01.15 11:05#2AsparuxAsparuxНовакРегистрация: 08.04.14Град: БургасОтговори: 74от: Продукти за лице при тийнейджърки?Аз, съм момче на 14.Нямам пъпки на лицето, обаче понякога ми излизат черни точки по лицето, и тогава просто пръскам с лимон. ОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest