Sanovnik.bg»Форум»Съновник»С главата на долу

С главата на долу

  • 06.03.11 05:32#1МаргаритаМаргаритаНовакРегистрация: 06.03.11Град: -Отговори: 5С главата на долуСънувах сина си.Двама мъже го държаха за краката, главата му се допираше до водна повърхност, но не локва, а бистра вода /река или поток/ той се смееше сякаш се забавлява. Зъбите му бяха много бели и тракаха. Аз стоях от страни и им казвах да внимават, че ще му счупят зъбите.

    Може би означава, че животът му ще се промени /както й го сънувах с главата на долу/ и това ще е за добро защото той се забавляваше в съня ми.

    Ако някой може да го разтълкува, ще съм благодарна да прочета мнението му.
    ОтговорОтговор с цитат
  • 07.03.11 09:50#2ЕкатеринаЕкатеринаНовакРегистрация: 03.03.11Град: -Отговори: 4от: С главата на долуАми имам една идея, но не съм сигурна. Казваш, че си сънувала двама мъже да държат сина ти. Ако не ги познаваш и са млади, детето ти ще си има тревоги и ти ще трябва да му помогнеш. Ако са стари, детето ти ще стане по-мъдро. ОтговорОтговор с цитат
  • 07.03.11 02:18#3МаргаритаМаргаритаНовакРегистрация: 06.03.11Град: -Отговори: 5от: С главата на долуБлагодаря ти за отговора.

    Мъжете бяха по-големи от него и бяха непознати.
    ОтговорОтговор с цитат
  • 29.11.11 06:55#4elenelenНовакРегистрация: 29.11.11Град: -Отговори: 6от: С главата на долуКви интересни сънища чета в тоа форум, некои зловещи, други горещи, а трети да паднеш от смях, най-важно е да не се влияеш мн. и да не се зимаш мн. на сериозно
    баба ми казва: "ко нещо е значимо ке ти се даде тъй, та да го разбереш, ко не е не му обръщай внимание".
    ОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest