Създание от ада

  • 25.12.14 09:44#1SSSRSSSRНовакРегистрация: 25.12.14Град: ЖерновОтговори: 2Създание от ада Веднъж когато леля ми е била малка през една нощ е отишла до банята.След като излязла видяла нещо отвън на остъклението с триъгълна глава,изпищяла и отишла при баба ми и дядо ми и им разказала.Те естествено не повярвали.
    Но през същото лято на събора на селото моят баща отишъл да вземе вино от мазата.Влязъл в мазата,затворил вратата и през прозореца видял същото създание.Извикал дядо ми но когато той отишъл да види създанието вече го нямало.
    През 2010 когато отивахме за Доспад баща ми видял нещо през прозореца.Първоначално си помислил че това е майка ми която оставя кафето но се взепенил когато тя казала нещо от другата стая .
    Две години по късно самият аз станах свидетел на това саздание.На събора дядо ме изпрати да взема бира.Когато вляза в къщата минавах през остъклението и коридора зави на ляво за да взема от хладилника бира.Излязох от стаята в коридора,минах не повече от 1 метър(коридора е 6м.) и през счупеното стъкло на вратата (което малкият ми брат счупи) видях нещо лилаво високо горе-долу 1,60 (аз бях 1,48) с триъгълна глава.Лепкаво,по-точно слузесто като че ли на кожата му имаше бодли. Изплаших се,влязох от там от където излязох ,и се заключих.Излязох през другият вход и изтичах при моите родители.
    Кажете моля какво може да е това.Лошо или добро.Ако някой от вас знае моля напишете коментар.
    ОтговорОтговор с цитат
  • 26.12.14 12:37#2antoaneta ardashesantoaneta ardashesНовакРегистрация: 02.01.14Град: СофияОтговори: 470от: Създание от адаПо какво позна,че е от ада? ОтговорОтговор с цитат
  • 26.12.14 02:24#3SSSRSSSRНовакРегистрация: 25.12.14Град: ЖерновОтговори: 2от: Създание от адаСъседката-Бонa (една старица) която разбира от такива неща ми каза така ps: ОтговорОтговор с цитат
  • 26.12.14 04:09#4antoaneta ardashesantoaneta ardashesНовакРегистрация: 02.01.14Град: СофияОтговори: 470от: Създание от адаЗатова светиите някога са казвали на Бог,че не са достойни да виждат видения.ОтговорОтговор с цитат
  • 28.12.14 08:34#5ЙониславЙониславНовакРегистрация: 28.12.14Град: ВарнаОтговори: 10от: Създание от адаТова е дяволОтговорОтговор с цитат
  • 29.12.14 10:27#6antoaneta ardashesantoaneta ardashesНовакРегистрация: 02.01.14Град: СофияОтговори: 470от: Създание от адаИма една приказка- не всичко що лети се яде.Ще ти кажа,че той е бил най-красивия светъл ангел и не винаги се явява за да плаши, а да печели приятели. Той ти се е явил такъв какъвто искаш да го видиш. Има ли някакви изменения в твоето тяло и възприятия след срещата? Щом няма не се плаши.Ако ти се случи пийни си водица и се прекръсти. ОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest