Sanovnik.bg»Форум»Религия»Призовавам всеки, който разбира от тея неща

Призовавам всеки, който разбира от тея неща

  • 23.12.14 12:51#1mariamariaНовакРегистрация: 21.01.13Град: Голяма долинаОтговори: 39Призовавам всеки, който разбира от тея нещаИскам съвети, за гонене на демони безопасни съвети.
    Вкъщи има повече от 5 демона .. Бог знае, защо са тук!
    Не съм призовавала никога нищо,не съм си играела с такива работи,защото знам ..че,е опасно.
    И така ..постоянно усещам вятър ту се увеличава, ту намаля и на моменти просто не се издържа все едно си вън.
    Не знам какво да правя, моля за правилни съвети.
    Кръстена съм, и съм си православна християнка..
    Не си внушавам виждала съм, ги като съм излизала от тялото си ( не нарочно )
    бяха дебели черни сянки .. веднъж пък пред вънщната врата танцуваше демон ..
    Ако някой знае, да каже..
    ОтговорОтговор с цитат
  • 29.12.14 12:37#2NanaNanaНовакРегистрация: 17.02.14Град: ВарнаОтговори: 80от: Призовавам всеки, който разбира от тея нещаdo:"Arhangel Gabriel"
    Помагат!Зависи, ако вярваш помагат!
    ОтговорОтговор с цитат
  • 28.03.15 11:57#3ВиракочаВиракочаНовакРегистрация: 10.02.15Град: РазградОтговори: 22от: Призовавам всеки, който разбира от тея неща Моето заключение е че имаш един куп страхове за които нямаш обяснение. Страховете се пораждат от неволните грешки допускани в живота. Без значение колко вярваш в Бога, всеки допуска грешки за които Твореца ще желае разплата. Например!
    -Дядо попе какво яде днеска-попитъл един архангел, божия служител
    -Ами кюфтенца от телешко.
    -Дядо попе не допусна ли че телето може да е било преродената ти баба хваната в еволюционния капан
    -А, аз съм християнин ние хората сме над животните и сме велики.
    -Ти ще умреш дядо попе, е тогава ще те питам кой е великия животните или хората, ще те превърна в Топола за да извисиш листа високо в небето така ще служиш на бога смирено.
    Дали ще нараниш растение или животно в този свят, автоматично те превръща в грешник, страхуваме се от Ада а живеем в него.
    ОтговорОтговор с цитат
  • 19.04.15 01:57#4ТаняТаняНовакРегистрация: 11.03.11Град: -Отговори: 10от: Призовавам всеки, който разбира от тея нещаПомагат колкото компрес на умрял.ОтговорОтговор с цитат
  • 19.04.15 05:55#5antoaneta ardashesantoaneta ardashesНовакРегистрация: 02.01.14Град: СофияОтговори: 470от: Призовавам всеки, който разбира от тея нещаМолитвата е молитва,когато е изречена с вяра всичко друго е дрънкане. ОтговорОтговор с цитат
  • 19.04.15 06:02#6antoaneta ardashesantoaneta ardashesНовакРегистрация: 02.01.14Град: СофияОтговори: 470от: Призовавам всеки, който разбира от тея нещаТова ти искане е трудно,защото не на всеки се дава, само на посветени.Добре е да не искаш та да не пострадаш.Тяхното нахалство няма граници. По-силно е от човешките чувства.  ОтговорОтговор с цитат
  • 14.07.15 05:45#7Бай_КольоБай_КольоНовакРегистрация: 13.07.15Град: Велико ТърновоОтговори: 30от: Призовавам всеки, който разбира от тея нещаmihala, много си ТЪПППА!ОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest