Sanovnik.bg»Форум»Психология и Психотерапия»Нещо ме влече към гробищата

Нещо ме влече към гробищата

  • 21.12.14 01:17#1NikolNikolНовакРегистрация: 21.12.14Град: АприлциОтговори: -Нещо ме влече към гробищатаЗдравейте!Незнам дали е за тази категория,но просто искам да споделя с някой!
    Снощи към 18-19ч. излязох на разходка с една приятелка.
    В градът ми има психоболница,а до нея са точно гробищата.За да се стигне до реката трябва да се мине покрай лудницата и гробищата.
    Времето беше хубаво и небето чисто,но когато стигнахме гробищата беше вече по-тъмно.Над тях имаше черен облак.На нашите гробища са се случвали много странни неща,а и аз имам фобия от тях.Изведнъх чувствах,че нещо много силно ме влече към гробищата,сякаш онемях и продължих към тях,не завих към реката.Гробището беше празно,нямаше никой.Когато отидох там изобщо нямах чувство,че ме е страх.Чувствах се спокойна там,но не разбирам ЗАЩО?Там нямам погребани близки!Моля ви,кажете според Вас защо се случи така.Благодаря
    ОтговорОтговор с цитат
  • 21.12.14 02:21#2antoaneta ardashesantoaneta ardashesНовакРегистрация: 02.01.14Град: СофияОтговори: 470от: Нещо ме влече към гробищатаПогледни нагоре и се моли. ОтговорОтговор с цитат
  • 21.12.14 05:53#3Ели ГраменоваЕли ГраменоваНовакРегистрация: 00.00.00Град: СофияОтговори: 89от: Нещо ме влече към гробищатаАз бих те посъветвала колкото и да те влече да не ходиш повече там особено щом нямаш погребани близки там . Просто избягвай да ходиш там или натам ОтговорОтговор с цитат
  • 28.12.14 07:46#4ЙониславЙониславНовакРегистрация: 28.12.14Град: ВарнаОтговори: 10от: Нещо ме влече към гробищатаИ при мене е имали моменти в които мисе ходи тъмно ве4ер но мисълта за бог ме спира.ОтговорОтговор с цитат
  • 26.01.15 11:20#5ТедиТедиНовакРегистрация: 26.01.15Град: СофияОтговори: 8от: Нещо ме влече към гробищатаЕми, привлекло те е това място. Честно казано, каквото и да е ставало там - минало, заминало. Не знам защо, но аз харесвам гробища. Харесват ми, и мен ме привличат. Може би и аз изпитвам лек страх, но и спокойствие. Странно е, да. Но според мен, няма да е лошо да имаш здрав дух и да се противопоставяш на параноични мисли. Ако наистина чувстваш, че е по-добре да не ходиш там, недей. Не ходи сама около тази област. А за болницата... Не знам какво мога да кажа за нея. Наистина има случаи, където стават странни неща. Трябва да се научиш да се не влияеш от други енергийни полета, може би това е някаква причина гробището да те е привлекло.ОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest