Sanovnik.bg»Форум»Мистика и Езотерика»Почти всяка нощ се чува пукот от мебелите в дома ми?

Почти всяка нощ се чува пукот от мебелите в дома ми?

  • 14.12.14 11:09#1NanaNanaНовакРегистрация: 17.02.14Град: ВарнаОтговори: 80Почти всяка нощ се чува пукот от мебелите в дома ми?Здравейте, почти всяка нощ се чува пукот от мебелите в домът ми, ако някой знае нещо за това моля да ми отговори.
    ОтговорОтговор с цитат
  • 15.12.14 07:32#2БарниБарниНовакРегистрация: 19.03.12Град: ВарнаОтговори: 102от: Почти всяка нощ се чува пукот от мебелите в дома ми?Спокойно,нищо откачено не се случва.
    ОТ време на време се чува трус от покрива поради силен вятър,чува се телевизора как все едно пръщи,леглото ми издава странни звуци.
    Всичко е наред,предполагам,че се дължи на природните условия,ако е паранормалко,то ще се разбера прекалено добре.
    ОтговорОтговор с цитат
  • 19.12.14 01:42#3Ели ГраменоваЕли ГраменоваНовакРегистрация: 00.00.00Град: СофияОтговори: 89от: Почти всяка нощ се чува пукот от мебелите в дома ми?Това е напълно нормално когато стаята е била топла и изстива се чуват такива неща особено от дървени мебели или обратното ако в стаята е било студено и после се затопли пак се получават тези звуци има си научно обяснение моето е малко нескопосано но се надявам да се успокоиш ОтговорОтговор с цитат
  • 04.03.15 11:25#4mariamariaНовакРегистрация: 21.01.13Град: Голяма долинаОтговори: 39от: Почти всяка нощ се чува пукот от мебелите в дома ми?Усещаш ли присъствия? Имаш ли чести кошмари?
    Ако отговора ти е "да" значи си имаш работа с дух или с демон.
    ОтговорОтговор с цитат
  • 08.03.15 02:04#5NanaNanaНовакРегистрация: 17.02.14Град: ВарнаОтговори: 80от: Почти всяка нощ се чува пукот от мебелите в дома ми?Присъствия не усещам ОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest