Sanovnik.bg»Форум»Паранормални явления и способности»Видях много странен човек на магистралата

Видях много странен човек на магистралата

  • 04.12.14 07:05#1ИвайлоИвайлоНовакРегистрация: 04.12.14Град: СофияОтговори: -Видях много странен човек на магистралатаЗдравейте! Аз се казвам Иво и съм на 33. Преди около 2-3 месеца се случи нещо много странно, пътувахме към 23ч. с един мой приятел до Перник за документи. След около 10-15 минути път, по магистралата забелязахме някаква форма, не се знаеше човек ли е или голямо животно. Като доближихме, гледката беше потресаваща! Беше човек който беше целия в кръв и почти ослепял. Попитахме го какво е станало, а той отговори с някакви безсмислици, непознати думи и странни мимики. Казах че е било възможно човека да е бил пребит, но той нямаше никакви следи от побой само кръв без никакви рани.



    Това което написах е истина и бих искал да си споделите мненията.
    ОтговорОтговор с цитат
  • 05.12.14 10:31#2antoaneta ardashesantoaneta ardashesНовакРегистрация: 02.01.14Град: СофияОтговори: 470от: Видях много странен човек на магистралатаАко е нещо от голяма важност то е отминало. Човека е умрял или оздравял.Ако е било фантазия повече не мисли за нея за да не те притеснява. :y: ОтговорОтговор с цитат
  • 06.12.14 11:05#3NanaNanaНовакРегистрация: 17.02.14Град: ВарнаОтговори: 80от: Видях много странен човек на магистралатаA, защо не се обадихте в полицията, щом човека е бил в такова състояние е трябвало да реагирате за да му помогнете,аз не виждам никаква мистерия в описаната история.ОтговорОтговор с цитат
  • 28.12.14 06:10#4ЙониславЙониславНовакРегистрация: 28.12.14Град: ВарнаОтговори: 10от: Видях много странен човек на магистралатаСпоред мен е бил дявол искал е дави исплаши сигурно.много е нормално тва когато иска нешто.ОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest