Sanovnik.bg»Форум»Съновник»Снощи сънувах 2 големи змии

Снощи сънувах 2 големи змии

  • 04.03.11 08:35#1ДимитърДимитърНовакРегистрация: 04.03.11Град: ШуменОтговори: 3Снощи сънувах 2 големи змииВ съня се прибирах от някъде и какво да видя във входа две много големи змии :cry: :cry: видимо бяха мъртви някой им беше отсякъл главите .... бутнах едната която беше по голяма намирате се отляво иии излезе глава и ме подгони до блока има гаражи, единия малко на старите бараки прилича. отидох зад този гараж зад него имаше пръст или сено не съм сигурен тръгнах да се катеря по пръста (сеното)съборих я надолу и падна върху змията и се прибрах......

    какво може да означава това?

    благодаря предварително!!!
    ОтговорОтговор с цитат
  • 04.03.11 03:13#2elenaelenaНовакРегистрация: 04.03.11Град: -Отговори: 5от: Снощи сънувах 2 големи змииИмала съм доста сънища със змии, но не знам какво да ти кажа. Баба ми често казва, че змиите са душмани. И ако сънуваш мъртва змия, вече душманина го няма. ОтговорОтговор с цитат
  • 04.03.11 08:04#3ДимитърДимитърНовакРегистрация: 04.03.11Град: ШуменОтговори: 3от: Снощи сънувах 2 големи змииО, дъно. Това важи ли и за проблемите ?ОтговорОтговор с цитат
  • 05.03.11 12:46#4elenaelenaНовакРегистрация: 04.03.11Град: -Отговори: 5от: Снощи сънувах 2 големи змииАми знам само това. Говорих пак с баба и вика сигурно някой завижда. Има душмани, но ако са мъртви, няма страшно. И също така каза, че може и като сънуваш пак змии, някакъв грях може да си направил.
    Не знам, лично аз в сънища не вярвам толкова много, в съвсем др работи вярвам аз.
    ОтговорОтговор с цитат
  • 05.03.11 11:39#5ДимитърДимитърНовакРегистрация: 04.03.11Град: ШуменОтговори: 3от: Снощи сънувах 2 големи змииРазбира се. Всеки трябва да вярва в нещо и в сънищата има нещо вярно.
    Последният сън, който си спомням преди този е, че някой ми краде колата и я блъска.
    В 10 h. сутринта аз катастрофирах, след съня.
    В какво вярваш ти ?
    ОтговорОтговор с цитат
  • 06.03.11 01:07#6beutybeutyНовакРегистрация: 01.01.11Град: -Отговори: 9от: Снощи сънувах 2 големи змииИ аз сънувах често змии. Имах такъв период.
    Не искам да те плаша, но това не е на хубаво.
    Змията е враг, трябва да внимаваш с враговете си
    ОтговорОтговор с цитат
  • 06.03.11 12:35#7elenaelenaНовакРегистрация: 04.03.11Град: -Отговори: 5от: Снощи сънувах 2 големи змииАз ли в какво вярвам ? В живота след смърта и вярвам, че сме живяли преди. Всичко е един кръговрат, но това е моето мнение.ОтговорОтговор с цитат
  • 06.03.11 12:36#8elenaelenaНовакРегистрация: 04.03.11Град: -Отговори: 5от: Снощи сънувах 2 големи змииА и аз много рядко сънувам, не знам на какво се дължи.ОтговорОтговор с цитат
  • 08.03.11 09:06#9ДимитърДимитърНовакРегистрация: 04.03.11Град: ШуменОтговори: 3от: Снощи сънувах 2 големи змииТова е лошо с враговете. Има ли значение дали са мъртви змиите ?ОтговорОтговор с цитат
  • 08.03.11 07:37#10elenaelenaНовакРегистрация: 04.03.11Град: -Отговори: 5от: Снощи сънувах 2 големи змииНяма смисъл да се вманячавяш толкова много с този сън за змиите. Каквото е писано, това ще стане. Враг и душманин, не знам точно колко голяма е разликата. Все пак, само това знам, че змиите са душмани и като са мъртви, умират душманите.ОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest