Sanovnik.bg»Форум»Мистика и Езотерика»Опасни ли са вуду магиите

Опасни ли са вуду магиите

  • 26.11.14 08:03#1mariamariaНовакРегистрация: 21.01.13Град: Голяма долинаОтговори: 39Опасни ли са вуду магиитеИскам мнения на хора които разбират тези неща,нямам против никого но, просто не искам скептици да пишаш.

    Та така ..исках да ви питам, опасно ли е да имаш приятели които се занимават с ВУДУ магии? Или с някакво такова убучение?

    И има ли нещо което да издава, хората които се занимават някъв тип магия!
    ОтговорОтговор с цитат
  • 28.11.14 10:34#2TopatoTopatoАдминистраторРегистрация: 03.09.14Град: -Отговори: 2от: Опасни ли са вуду магиитеВуду е африканска религия, практикувана в Гана, Того и други африкански държави.

    Едва ли приятелките ти са от Африка и знаят как точно се практикува вуду?

    Използват се фетиши в някои ритуали и т.н. Но не бих се притеснил ако съм на твое място.
    ОтговорОтговор с цитат
  • 28.11.14 06:25#3RamonaraRamonaraНовакРегистрация: 27.03.14Град: СофияОтговори: 1от: Опасни ли са вуду магиитеЛично аз не смятам, че е опасно, ако те го практикуват- защо да те засяга теб? Според мен не зависи, защото ти все пак не си правила тези магии, а те - стига да не ги правиш с тях и не участваш в ритуали, според мен си в пълна безопасност. ОтговорОтговор с цитат
  • 30.11.14 01:03#4antoaneta ardashesantoaneta ardashesНовакРегистрация: 02.01.14Град: СофияОтговори: 470от: Опасни ли са вуду магиитеПрепоръчително е да не общуваш с такива,защото Бог е казал:"Какво общо има светлината с тъмнината", а магиите и магьосниците са омразни на Бог. Но всеки сам изБира пътя си и ако пострада ,след като му е казано, е за негова сметка. :x: ОтговорОтговор с цитат
  • 03.12.14 09:58#5AsmodeusAsmodeusНовакРегистрация: 31.07.14Град: -Отговори: 46от: Опасни ли са вуду магиитеМного ясно, че са опасни, що за въпроси задаваш?
    Няма безопасни магии.
    Нямате ли с какво друго да се занимавате, я по - добре кажи какъв е проблема, може и да не е чак толкова нерешим!
    Ако не искаш тук, сподели ми на лични!
    ОтговорОтговор с цитат
  • 25.12.14 06:46#6Ели ГраменоваЕли ГраменоваНовакРегистрация: 00.00.00Град: СофияОтговори: 89от: Опасни ли са вуду магиитеС вуду е опасно да борави човек,ако не е запознат със законите, които го управляват.ОтговорОтговор с цитат
  • 14.07.15 05:47#7Бай_КольоБай_КольоНовакРегистрация: 13.07.15Град: Велико ТърновоОтговори: 30от: Опасни ли са вуду магиитеИмам един приятел който практикува вуду магия и ми каза че си мноооого смотана!!!ОтговорОтговор с цитат
  • 15.07.15 11:42#8mariamariaНовакРегистрация: 21.01.13Град: Голяма долинаОтговори: 39от: Опасни ли са вуду магиитетъпа е майка ти,че е родила такова лайно.ОтговорОтговор с цитат
  • 15.07.15 05:02#9Бай_КольоБай_КольоНовакРегистрация: 13.07.15Град: Велико ТърновоОтговори: 30от: Опасни ли са вуду магиитеЧе като съм лайно защо не дойдеш да навестиш себеподобните си!ОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest