Какво видях?

  • 20.11.14 10:03#1ЕленаЕленаНовакРегистрация: 22.04.11Град: -Отговори: 168Какво видях?Здравейте,
    Преди малко спря тока за около 10-15 мин., като лампите светнаха много силно и тогава спря. Навсякъде беше тъмно. Приготвях се за лягане, като си светех с телефона. Когато си влезнах в стаята изключих и оставих телефона на секцията, и когато се обърнах, за да отида до леглото, видях нещо точно пред мен. Беше силует на мъж- мисля си така заради формите на тялото, беше с широк гръден кош- мускулест и тесен кръст, и подстрижката. Той светеше, както свети фосфор в тъмнината, може би малко по-силно. Не видях лицето, но съм сигурна че беше силует на мъж. И изведнъж изчезна, все едно е нямало нищо. Беше пред мен за около 10 сек. мисля. Стоеше и ме гледаше, и аз си казах на ум, че това е нереално и тръгнах да мина през него, докато правех крачката той изчезна, като отстъпи в страни. Не можах да мина през него. И след минута-две тока дойде. /Температурата в стаята ми се е покачила с 4 градуса- това в момента го видях и пиша един час след случката./
    Опитах се да си спомня всички детайли.

    Какво видях? Мисля си да не би от светлината на телефона очите ми да са ми изиграли номер, макар че и друг път в тъмното съм го гледала телефона, и преди това докато си светех го гледах и телефона гаснеше- нищо , но никога не е ставало такова нещо- пропорциите на мъжа, бяха толкова реални и истински- телефона би трябвало да стане правоъгълник мисля.
    Някой с мнение?
    ОтговорОтговор с цитат
  • 28.12.14 06:24#2ЙониславЙониславНовакРегистрация: 28.12.14Град: ВарнаОтговори: 10от: Какво видях?Според мене ако не е било крадец а то не е било е било демон извикаи поп или свещеник да усвети домътти.Аз на 27.12.2014 както си бях в леглото видях дявола но не беше до мен беше някуде по светъ и лежеше нямаше вид на животно но направо си беше такова и аз незная какво да правя мисля да отида при свещеник може бог да миго показва защото някъде съм съгрешилОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest