Sanovnik.bg»Форум»Съновник»Сънувам предсказания

Сънувам предсказания

  • 19.11.14 11:18#1Antoniya GeorgievaAntoniya GeorgievaНовакРегистрация: 19.11.14Град: -Отговори: -Сънувам предсказанияЗдравейте, съвсем скоро се разделих с един човек, за когото ми бяха предсказали, че ще бъде мъжа на живота ми, срещнах го след много мъчителни за мен времена. Изживях 7 дни драма, на осмия ден сънувах две жени, една от които ми каза - той сгреши много, много си е навирил носа, предупреди го, че го взимаме в понеделник. Искам да Ви кажа, че откакто почваха лошите времена за мен придобих изключителна дарба - всяко нещо, което сънувам го помня и е предсказание. Затова искам да знам какво според Вас означава този разговор
    ОтговорОтговор с цитат
  • 19.11.14 09:53#2antoaneta ardashesantoaneta ardashesНовакРегистрация: 02.01.14Град: СофияОтговори: 470от: Сънувам предсказанияНе си въобразявай,защото това внушение може да те побърка.  ОтговорОтговор с цитат
  • 20.11.14 10:26#3EliEliНовакРегистрация: 20.11.14Град: СамоковОтговори: 1от: Сънувам предсказанияинтересно... и на мен ми се е случвало много пъти, но са ми символични сънищата и чак после разбирам какво всъщност са значели. тези, които се сбъдват ги помня, другите ги забравям. сподели моля те какво е станало след 7 дни, за къде ли ще го взимат? ако знаех точно символизма щях да ти кажа..ОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest