Sanovnik.bg»Форум»Религия»Религия в култ на дявола

Религия в култ на дявола

  • 03.03.11 11:44#1Krasimira Petkova DimitroKrasimira Petkova DimitroНовакРегистрация: 03.03.11Град: Горна ОряховицаОтговори: 15Религия в култ на дяволаСъществуват много религии, но много хора не вярват, че съществува религия, която издига в култ дявола. Знам го от личен опит. Реалност е повярвайте.

    В България има много сатанистки секти. Аз самата съм кандидат-жертва на сатанист. Разбрах какво е да си едновременно и на Земята и в ада. Опознах ужасното чувство на пълна безпомощност. Повярвайте ми: невежеството е най-страшния убиец!
    ОтговорОтговор с цитат
  • 22.08.11 04:58#2vqrna na isus vqrna na isus НовакРегистрация: 22.08.11Град: ПерникОтговори: 32от: Религия в култ на дяволаАз мога да ти помогна. Проповедничка съм и създавам организация за борба със сатанистите.ОтговорОтговор с цитат
  • 17.07.13 10:39#3viviannaviviannaНовакРегистрация: 16.07.13Град: -Отговори: 21от: Религия в култ на дяволакакво е всъщност да си сатанист?сатанистите които си имат секста виждали ли са всъщност дяволът?във какво изобщо вярват?някой от тях ако се подвизава тук нека ми пише да си поговорим,Моля!От личен опит съм убедена че има сила която въздейства на хората но същество не съм виждалаОтговорОтговор с цитат
  • 26.07.13 01:42#4viviannaviviannaНовакРегистрация: 16.07.13Град: -Отговори: 21от: Религия в култ на дяволаizbranata ot isus :Аз мога да ти помогна. Проповедничка съм и създавам организация за борба със сатанистите.



    И какво проповядвяш?Ако няма Сатана и негивите поклонници-сатанистите,какво проповядваш?Ако няма Дявол,да го отричате какво щеше да проповядваш мила. :evil:
    ОтговорОтговор с цитат
  • 25.08.14 01:26#5АнжелАнжелНовакРегистрация: 22.09.11Град: ДупницаОтговори: 13от: Религия в култ на дяволаИ аз мога да ти помогна,бях сатанист но няколко години след като се отказах,ми се яви Господ-баща и ми каза че съм за рая(смятай ,че имам най правилната вяра)ОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest