Sanovnik.bg»Форум»»Сватба и гнездо

Сватба и гнездо

  • 31.10.14 09:31#1Александър АтанасовАлександър АтанасовНовакРегистрация: 31.10.14Град: -Отговори: 1Сватба и гнездоЗдравейте, сънувах доста странен сън,чак ме накара да се регистрирам тук. Значи сънувам си аз как съм в един бар с приятели в друг град,някакви се бият и така после се прибрахме и на следващия ден ми беле сватбата и започнахме да се женим и един колега ми лее вода да се мия и от мен течеше кал и му изцапах белите маратонки,след което видях малки патета, едното без око и котка ги дебне,хвърлих камък да избяга обаче оцелих стъкло зад което беше попа но не го счупих,а той не забеляза,защото беше глух или поне не чуваше много и това което най-много ми направи впечатление,беше че върху булката която седеше на стол падаше лястовоче гнездо,но не цялото а на части,подобни на калта върху маратонките,обаче с всеки къс кал,вътре имаше стотинка,общо три стотинки паднаха две жълти и последната беличка,после си тръгнахме с трамвая,който заместваше автобус,защото цариградско беше наводнено...има ли нещо странно или просто умора,защото два три пъти се будих тая вечер да пия вода и да пуша..
    ОтговорОтговор с цитат
  • 01.11.14 08:52#2antoaneta ardashesantoaneta ardashesНовакРегистрация: 02.01.14Град: СофияОтговори: 470от: Сватба и гнездоСигурно ти е било много приятно да го сънуваш? :blush: ОтговорОтговор с цитат
  • 02.11.14 02:13#3Александър АтанасовАлександър АтанасовНовакРегистрация: 31.10.14Град: -Отговори: 1от: Сватба и гнездоЕми не особено, по-скоро ми беше неприятно, доста шок, снощи пък пак имах супер силен сън с будене и тн, но явно всичко се дължи на преумора ...ОтговорОтговор с цитат
  • 02.11.14 10:25#4antoaneta ardashesantoaneta ardashesНовакРегистрация: 02.01.14Град: СофияОтговори: 470от: Сватба и гнездоСъня ти е предимно отражение на преживяното, но показва и следствие от какво се е получило.Предполагам,за да имаш едно наум и да не повтаряш някои черти от твоя характер.Спонтанно реагиране, което води до промяна в настроението, а от това могат да последват неприятности. Ако искаш напиши в лични следващия сън.Може да има пояснения.ОтговорОтговор с цитат
  • 10.11.14 08:38#5EmilyEmilyНовакРегистрация: 24.11.13Град: СофияОтговори: 6от: Сватба и гнездоМОМИЧЕТА И МОМЧЕТА ... НАПРАВИХ ГО... КЪЛНА СЕ, СБЪДВА СЕ СЛЕД 15 МИНУТИ.ОЩЕ НЕ СЕ СЪМ ДОШЛА НА СЕБЕ СИ ОТ ИЗНЕНАДАТА. НИЩО НЕ СТРУВА ДА СИ ПОИГРАЕ
    ЧОВЕК.

    КЪСМЕТ!

    Да видим дали се получава. Та ви казвам, преди около два месеца получих
    един е-мейл като този, който ви изпращам и за всеки случай изпълних
    указанията.
    ... На следващия ден ми се изпълни това, което си пожелах, а беше нещо, което
    нямаше начин да стане, т.е., поисках си нещо почти невъзможно???'??? и то
    стана!

    Така че сега изпълнявам винаги подобни указания И изпращам на Вас този
    е-мейл, за да пробвате.

    Късмет!

    УВЕРЯВАМ ВИ, ЧЕ Е ИСТИНА, ПРИ МЕН ПРОРАБОТИ ЗА ПО-МАЛКО ОТ ЧАС.

    Нищо не ти струва. Опитай.

    Можеш да го направиш, нали всички сме чували
    това: "не вярвам в магии и вещици, но че ги има

    - има ги" !!!

    Пожелай си нещо... и виж какво ще се случи???

    Започни да мислиш за нещо, което действително желаеш, защото това работи...
    Човекът, който ми изпрати това писмо ми каза, че желанието му се е изпълнило
    десет минути след като е прочел е-мейла, та тогава реших и аз да го
    изпратя...

    Вещиците ще изпълнят желанието ти!!!

    Пожелай си нещо, когато броенето в обратен порядък завърши!!!

    10...

    09...

    08...

    07...

    06...

    05...

    04...

    03...

    02...

    01...

    *** Пожелай си нещо!******

    Изпрати това послание на 10 души в рамките на 1 час.

    Ако го сториш, ще се изпълни желанието ти! А ако не - ще се случи обратното !
    ОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest