Sanovnik.bg»Форум»Говорилник»Замислете се!

Замислете се!

  • 26.10.14 09:21#1SilviaSilviaНовакРегистрация: 22.03.13Град: -Отговори: 1Замислете се!Живота не е само черно или бяло. Да приемем, че живота е сив. Според мен преди да започнем с коментарите като (отиди на психиатър) или (това са лъжи), трябва да се замислим дали не е възможно. Ако е истина, ако се случи на вас, ами ако никой не ви повярва? Не е нужно да си луд, за да ти се случи нещо такова. Хората, които често отприщват подобни коментари са твърди скептици и страхливци. Много по лесно е да се защитиш с такъв коментар, но само защото Ви е страх. Страх Ви е да Ви се случи и за това не искате да повярвате. Признавам си го - до сега нищо не ми се е случвало, не ме е страх, вярвам в подобни неща и преди да напиша коментар се замислям - ами, ако човека отсреща казва истината, ами ако наистина това нещо му се случва? Защото, ако някой ден нещо подобно Ви се случи няма да се зарадвате на коментар, който Ви определя, че Вие сте психично болен и трябва да потърсите специализирана помощ. Не отричам, че има хора, които си измислят и пишат такива истории. Ние не можем да знаем кое е истина и кое лъжа. Но не трябва да сте и толкова груби. Ще Ви кажа преди да пишете - мислете, четете, гледайте, питайте, интересувайте се и се поставете на мястото на човека отсреща преди да коментирате. Пожелавам Ви да не Ви се случват странни случки. И да обмислите добре това.
    ОтговорОтговор с цитат
  • 27.10.14 11:37#2AsparuxAsparuxНовакРегистрация: 08.04.14Град: БургасОтговори: 74от: Замислете се!Така е.ОтговорОтговор с цитат
  • 28.10.14 07:31#3SunnySunnyНовакРегистрация: 18.08.12Град: СофияОтговори: 15от: Замислете се!Напълно си права! Харесвам мисленето тиОтговорОтговор с цитат
  • 31.10.14 03:32#4SilviaSilviaНовакРегистрация: 22.03.13Град: -Отговори: 1от: Замислете се!Може би и ти трябва да посетиш психолог. Какво мислиш? ОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest