Нощен ужас 1

  • 26.10.14 08:08#1b123b123НовакРегистрация: 29.05.14Град: ПерникОтговори: -Нощен ужас 1 Здравейте, дано моята история ви хареса Ще я продължа в част 2
    Един следобед аз, Еми, Кати и брат и Георги бяхме излязли навън и си говорехме. Смрачаваше се и вече ставаше студено.
    -Вече трябва да си тръгвам - каза Еми. Имам работа.Но довечера мога да изляза. Вие ще дойдете ли?Моля ви, тъпо ми е сама.
    -Защо да не се съберем вкъщи - предложих аз - Нашите ги няма и е свободно.
    -Ей, ще е е супер!Може да донеса разни неща - каза Гошо. В колко часа?Най-добре в седем. Но Ани, ти решаваш, защото ще сме у вас.
    -Да, в седем е добре. Всички ли са съгласни?
    Никой не възрази.
    -Аз ще закъснея с десет минутки. Но не ме забравяйте, и аз съм на линия - засмя се Кати.
    След това се разделихме. Аз се прибирах вкъщи и седнах пред лаптопа. Чух, че някой ме вика от двора и погледнах през прозореца. Там нямаше никой и реших, че ми се е сторило. Странно, сигурна бях, че някой ме повика.
    Седнах на дивана и включих телевизора. Известно време само превключвах каналите, без да намирам нищо интересно, затова го изгасих.Бях много уморена и съм заспала. Събуди ме звънеца на входната врата. Мърморейки против тоя, който идва в най-неподходящия момент отидох да отворя.
    -Кой по...Гошо ти ли си?
    Съвсем бях забравила, че ще се събираме.
    -Да, аз. Ти сериозно ли?Не си ли спомняш, че щяхме да идваме?
    -Разбира се, че помня. Хайде влизай.
    Той влезе в хола и се разположи на дивана. Огледа се малко объркано.
    -Къде е сестра ми? Излезе много преди мен, а не я видях по пътя.Вече щеше да е дошла.
    -Тя каза, че ще закъснее.
    После стана малко неловко. Опитвах се да започна разговор, но той просто измърморваше нещо и се заглеждаше през прозореца втренчено, почти без да мига.Обикновено не беше такъв. Какво му ставаше път сега?
    След малко пристигнаха Еми и Кати.
    -Здравейте хора! Нося една кола!- провикна се весело Кати - Още е студена!
    -Ще дават един филм по телевизора .Комедия е, според мен става - казах аз.Хайде да отидем в хола.
    Георги ни пресрещна с особено изражение.
    -Забравете филма. Кабелите на всички електроуреди в къщата са прерязани.
    Когато чух това, направо изтръпнах.Нали гледах преди по малко от половин час! Това не е възможно! Отидох и проверих - беше вярно.
    -Ани, какво ще правим?-попита Еми.
    -Ще използваме лаптопа. Той е цял. Това са само няколко уреда.
    Всички се развеселихме, ядохме сандвичи и забравихме за историята. Мислех, че всичко е приключило, но само как грешах!То едва сега започваше ...
    Случайно забелязах, че някой седи под дървото в двора. Не мърдаше. В целия този мрак не се виждаше нищо.Беше наистина зловещо.
    -Погледнете това - прошепнах и посочих фигурата долу.
    -Боже мои, кой е този в двора?Какви ги върши там? Дайте ми фенерче - припряно закрещя Кати - Фенерче, хайде по бързо!
    -Какви ги вършиш, луда ли си! - просъска Георги. Ще те види!
    -И какво като ме види?Нищо не може да ми направи! - Кати грабна телефона си, отвори прозореца и освети непознатия.След това замръзна от ужас.Без да каже нищо тя само посочи надолу.Действително онова долу беше просто мъж. Само че мъртъв, с кървави рани на мястото на лицето и нож забит в него.
    ОтговорОтговор с цитат
  • 27.10.14 08:46#2viktoriqviktoriqНовакРегистрация: 25.08.14Град: СофияОтговори: 48от: Нощен ужас 1 харесва ми искам продължение :y: ОтговорОтговор с цитат
  • 27.10.14 09:31#3********НовакРегистрация: 19.08.14Град: ПлевенОтговори: 361от: Нощен ужас 1 Нали е прекрасно? Заклали са го под дървото. Сигурно са кръцнали артерията на крака, за да се напишка и напои корените.ОтговорОтговор с цитат
  • 27.10.14 06:09#4ДианаДианаНовакРегистрация: 05.07.12Град: -Отговори: 46от: Нощен ужас 1 Не е лошо. Харесва ми. Спомням си че миналата година имаше една вълна за писане на ужаси, не бяха лоши, но много от сюжетите се повтаряха до голяма степен, а твоето е по-различно и оригинално. Продължавай да пишеш ОтговорОтговор с цитат
  • 28.05.15 11:23#5D.M.D.M.НовакРегистрация: 25.06.12Град: -Отговори: 39от: Нощен ужас 1 Не е лоша историята, но защо така смътно ми напомня на моменти на моята "Нощ на ужасите" Не ме разбирай погрешно. Много се радвам, че все още продължава да вдъхновява млади творци ОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest