Sanovnik.bg»Форум»Мистика и Езотерика»Влизане в чужд сън

Влизане в чужд сън

  • 23.10.14 08:53#1EmilyEmilyНовакРегистрация: 24.11.13Град: СофияОтговори: 6Влизане в чужд сънИма ли начин да проникнеш в нечий сън?Моля кажете всичко което знаете спешно е...
    ОтговорОтговор с цитат
  • 24.10.14 10:59#2********НовакРегистрация: 19.08.14Град: ПлевенОтговори: 361от: Влизане в чужд сънИма едни, гледал съм ги на филм - лунни хора. Живеят по пещери и се явяват понякога, за да проникнат в хора. Завладяват съзнанието им и те са като във транс. След това или ги изяждат или ги причисляват към себе си. Пробвай по техният начин.ОтговорОтговор с цитат
  • 24.10.14 05:08#3БарниБарниНовакРегистрация: 19.03.12Град: ВарнаОтговори: 102от: Влизане в чужд сънНамери се кой да отговаря на такъв въпрос,Иване кравата Милка те зове,отиди на паша с нея и пак ще ти кажа да пуснеш тото,че да си щастлив и да не влизаш повече тук.

    Относно съня:Това е възможно случвало ми се е.
    Казах един ден на Денис,че го бях сънувал и какво правихме,той като ме слушаше,какво му разправях ме гледаше,като вцепенен,все едно не можеше да повярва и спомена,че и при него е било същото.
    ОтговорОтговор с цитат
  • 24.10.14 05:19#4********НовакРегистрация: 19.08.14Град: ПлевенОтговори: 361от: Влизане в чужд сънДа, зове ме, но аз съм емоционално зависимо от Тато Шофьорски(да владеел) зомби, освен това съм във релси, както се изисква от мен. За сигурност съм и глух и не чувам, а ако чуя, то губя ориентация... Не съм свободен да направя това, въпреки, че съм зоофил и си падам по кравата Милка. ОтговорОтговор с цитат
  • 24.10.14 10:35#5********НовакРегистрация: 19.08.14Град: ПлевенОтговори: 361от: Влизане в чужд сънДобре, момиче, приложи почукването на духа! :y: ОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest