Sanovnik.bg»Форум»Съновник»Сън с чистене

Сън с чистене

  • 15.10.14 02:52#1ЕленаЕленаНовакРегистрация: 22.04.11Град: -Отговори: 168Сън с чистенеЗдравейте,
    Днес сънувах, човека който харесвам. Както знаете от поредицата ми сънища с него, та вървяхме ние и стигнахме едно оградено място. Вътре имаше трева , жълта, избуяла и с плевели и тръни. Той каза : "това е нашият двор" и аз казах: "така ли", а той продължи: "да тук ще живеем" и аз казах "как" , а той: " ще го изчистя с тези ръце" и ми показа ръцете си. И започна да събира плевелите и тръните в един голям чувал. Аз гледах. Събра ги всичките в чувала и двора стана с една равна красива млада трева. На мен ми стана неудобно , отидох казах му "извинявай" /имах предвид че не съм му помогнала/, взех чувала и казах "аз ще го хвърля в боклука" /кофата за боклук беше точно до двора/, а той се усмихна. Аз тръгнах и така се събудих. Помня го много ясно, въпреки че тази нощ сънувах 5-6 съня, но останалите не ги помня.
    Какво означава този сън?
    ОтговорОтговор с цитат
  • 16.10.14 12:32#2********НовакРегистрация: 19.08.14Град: ПлевенОтговори: 361от: Сън с чистенеЗначи да си разчистиш къщата според фенг шуй, защото местните бели ще се посвиват и позатрупват...ОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest