Sanovnik.bg»Форум»Религия» Моля за мъдри отговори

Моля за мъдри отговори

  • 14.10.14 09:03#1mariamariaНовакРегистрация: 21.01.13Град: Голяма долинаОтговори: 39 Моля за мъдри отговори Моля да ми дадеде отговор ,ако има някакви идеи кажете.
    Аз съм православна християнка но, последно време ( може би от 3 години съм така вече ) Последно време, ме хваща страх като вляза в цъкрвата!
    Винаги съм влизала с голямо желание и удоволствие, но щом вляза
    започвам да се боя и да се чувствам странно всякаш..не съм си на мястото
    и всеки път става така!
    Винаги с желание влизам но вляза ли, се чувствам странно и има в мен страх
    а аз дори не знам от какво се боя!
    Кои каквото има да каже..

    Скептици да не пишат ..нямам нужда от такива!
    ОтговорОтговор с цитат
  • 15.10.14 03:48#2СилвияСилвияНовакРегистрация: 02.03.11Град: СофияОтговори: 15от: Моля за мъдри отговориАз мисля, че може да усещаш и някаква негативна енергия. Смени църквата, ако си вярваща знаеш, че Бог е един навсякъде. Другото , което си мисля е , че може би си станала прекалено вярваща и се страхуваш дане би да сгрешиш някъде в постъпките или мислите си. Отпусни се, вярата трябва да носи спокойствие, опора, мир на духа, а страх никога. Аз не съм от най - вярващите, но съм православна християнка и мисля, че Бог не трябва да носи страх, а сила. Не искам да те поучавам, но това е което мисля. ОтговорОтговор с цитат
  • 15.10.14 09:12#3********НовакРегистрация: 19.08.14Град: ПлевенОтговори: 361от: Моля за мъдри отговориМного сте нагли в твърденията си, че някой трябва да ви носи сила, или пък щастие, късмет и какви да са подобни придобивки. Дори за вас остава скрит начина за осъществяването на това, а когато ви се спомене, дори намекне, ставате зли и студени резачки.
    Не за първи път се опитвам да разбера с какво заплащате за нещата, които изисквате? Това нещо трябва да изглежда равностойно на полученото от вас - дадено от бога ви. Защото е очевидно, че основата на вашите взаимоотношения е търговска - взел/дал. Което съвсем не е безкористно, дори е враг на това.

    Християнската религия е мафия. Грозно е дори прекръстването на някого, с цел да получи победа, или пък късмет, или какво да е. Непрестанна търговия и обмен, но не се вижда нито какво давате(с изключение на душата и гъза за бога), нито с кого реално обменяте. В християнството са включени всички източници на пари от сиви и престъпни сектори. Не че оправдавам държавите, но е натиск към малоумие да не се знаят тези неща - паравана и прикритието на всичко е фактор за образуването на психични и ментални затруднения. Често непреодолими.
    ОтговорОтговор с цитат
  • 15.10.14 09:49#4********НовакРегистрация: 19.08.14Град: ПлевенОтговори: 361от: Моля за мъдри отговориХах - тя ми отговори - от мълчанието(на агнетата?). Силата на мълчанието. Мълчанието е злато... Плащат с мъчения. Ясна е връзката им със садизма, съда, лошите наказани, от които трябва да излиза благовонен жизнен етер, преобразуван и в пари. Е, как да не е страшно в храма?! ОтговорОтговор с цитат
  • 16.10.14 07:11#5mariamariaНовакРегистрация: 21.01.13Град: Голяма долинаОтговори: 39от: Моля за мъдри отговориПрестани да пишеш в моята тема!! Писала съм че искам " мъдри съвети" а не някой да ми излиза злобната си и наранена душа! Като не ти трябват църкви ето го дявола такива като тебе ги чака! Не ме занимавай със себе си повече ясна ли съм?ОтговорОтговор с цитат
  • 16.10.14 07:59#6********НовакРегистрация: 19.08.14Град: ПлевенОтговори: 361от: Моля за мъдри отговориИскаш да кажеш "шът", като тъшак? Или като шут, което е подобно? Имаш бесни катили?

    Ето! Отново попаднах на борбен мъш в женски образ! Ама как са се вложили в теб само!!!
    ОтговорОтговор с цитат
  • 16.10.14 10:52#7mariamariaНовакРегистрация: 21.01.13Град: Голяма долинаОтговори: 39от: Моля за мъдри отговориКаквото съм искала да пиша съм писала! До кога ще се заяждаш с мен?
    Ти може да си двуполов или луд все тая махай се от тук.
    Като не можеш да кажеш нещо мъдро, по-добре мълчи.
    ОтговорОтговор с цитат
  • 16.10.14 11:52#8********НовакРегистрация: 19.08.14Град: ПлевенОтговори: 361от: Моля за мъдри отговориДали няма да ти липсвам? ОтговорОтговор с цитат
  • 16.10.14 12:20#9ggНовакРегистрация: 20.06.11Град: -Отговори: 2от: Моля за мъдри отговориОтговорОтговор с цитат
  • 16.10.14 12:28#10mariamariaНовакРегистрация: 21.01.13Град: Голяма долинаОтговори: 39от: Моля за мъдри отговориБлагодаря ти за отговора .. ОтговорОтговор с цитат
  • 17.10.14 05:54#11********НовакРегистрация: 19.08.14Град: ПлевенОтговори: 361от: Моля за мъдри отговориПолучи ли си вече тестостерона?ОтговорОтговор с цитат
  • 23.10.14 08:27#12********НовакРегистрация: 19.08.14Град: ПлевенОтговори: 361от: Моля за мъдри отговори https://www.youtube.com/watch?v=-G8kBS7BLHI&feature=player_embedded ОтговорОтговор с цитат
  • 14.07.15 05:52#13Бай_КольоБай_КольоНовакРегистрация: 13.07.15Град: Велико ТърновоОтговори: 30от: Моля за мъдри отговориАми тя църквата се видя в чудо с такава като теб!!!ОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest