Sanovnik.bg»Форум»Съновник»Най-добрата ми приятелка умря

Най-добрата ми приятелка умря

  • 07.10.14 06:10#1ссссНовакРегистрация: 07.10.14Град: -Отговори: 9Най-добрата ми приятелка умряЗдравейте, някога сънували ли сте сън, в който действието да се развие като сериал, всичко цветно, с говор, всичко е хронологично точно и ненатрапчиво, ако да, моля кажете нещо по въпроса,, а да сте сънували сън, в който най-добрата ви приятелка умира и вие нищо не можете да направите, сънят си беше един преживян живот, всеки ден плачех и плачех, мислих си, че всички ме изоставят, в повечето пъти умишлено, съсипвах се психически, а се събудих жизнена, а не пребита? Моля кажете нещо по въпроса, нямам с кого да обсъдя тези сънища?
    ОтговорОтговор с цитат
  • 12.10.14 10:08#2ссссНовакРегистрация: 07.10.14Град: -Отговори: 9от: Най-добрата ми приятелка умряегати помощта, един сайт да намеря и никой не казва нищо?? ОтговорОтговор с цитат
  • 15.10.14 12:01#3AsmodeusAsmodeusНовакРегистрация: 31.07.14Град: -Отговори: 46от: Най-добрата ми приятелка умряЗдравей,
    досега никога не ми се е случвало да сънувам подобно нещо, но мога да си представя какъв гаден кошмар е.
    "Ако ви се присъни, че виждате как умира човек, това може да е предупреждение, че ще ви се наложи да се разделите с любим човек и ще тъгувате за него." - това намерих.
    А иначе, смъртта по принцип е символ на някаква промяна, голяма промяна- може да е за добро, може и да е за лошо, но може би ще се променят отношенията ти с приятелката ти.

    ОтговорОтговор с цитат
  • 15.10.14 05:59#4ссссНовакРегистрация: 07.10.14Град: -Отговори: 9от: Най-добрата ми приятелка умрямхм, благодаря за информацията, възможно е да има истина в това твърдение, нещо става и съм решена да разбера какво е то! ОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest