1 – Коя съм аз?

  • 05.10.14 05:52#1ДианаДианаНовакРегистрация: 05.07.12Град: -Отговори: 461 – Коя съм аз?1 – Коя съм аз?
    -Име? – Очите му се взираха право в нея. Впиваха се като ледени остриета и караха тръпки да пълзят по гърбът и. Той повтори със същият властен тон. – Име?
    -Не зная. Защо ме питате? – Объркана и неразбираща в каква ситуация се озовала, тя също търсеше отговори.
    Но защо хората не търсят отговори когато са уплашени, объркани или не разбират. Защото е по – лесно да се страхуваш. Да преметнеш одеалото през глава и да затвориш очите си така, сякаш никога повече няма да ги отвориш.
    -„Не зная”. – Искаше да види, че я иронизира. Да я помъчи още малко. – Не съм и очаквал да знаеш. Ако някой ми даваше по банкнота когато някой ми отговори че не знае отдавна щях да съм се пенсионирал и оттеглил в света на хората. Какво си си мислила докато си го извършвала ? Да си прережеш вените – не е много оригинално и определено си се вкарала в някакъв филм. Но на който му е писано да се обеси няма да се удави, а стореното от теб вече е факт.
    -Какво искате да кажете с това. Какво имате предвид под „да се пенсионирам в човешкият свят”? Аз не съм си прерязвала вените.
    Когато човекът вече не е смъртен той се освобождава от онова, което го спира да задава въпроси и почва да се отваря за непознатото. Жалко, че е прекалено късно.
    -Погледни към ръкавите, които така упорито дърпаш за да скриеш дланите си. Спри се вече, защото е адски досадно! – Заповедническият му тон , заедно с острите му черти придаде на лицето му суров и недостъпен вид. – Хайде давай? Или си бавно загряваща и трябва да ти го кажа буква по буква.
    Тя леко сведе погледът си надолу и видя пропитите с кръв ръкави. Замръзна на мястото си, с поглед изпълнен с отчаяние, продума полугласно:
    -Какво става тук?
    -Това което става е че си мъртва . Самоубила си се. Не се ли досети още когато ти казах, че си прерязала вените си. – Той оправи очилата си и продължи. – Ти май наистина си бавно загряваща. Не си ли спомняш поне смъртта си.
    -Не! Какво става тук?! Кой сте вие?! Какво искате от мен?!
    И все пак слабата човешка психика може да помрачи освобождаването от чувството на страх и паника, особено ако всичко е било затворено вътре без да може да се излее навън.
    -Аз съм Кай и съм жътвар на души, трябва да взема твоята, но след като не си спомняш нищо ще е доста трудно. Напъни си мозъка и се опитай да си спомниш.
    -Но аз ве... – преди да успее да довърши, Кай я прекъсна:
    -Също така ми кажи как да те наричам, защото едва ли 18 416 ще ти хареса?
    -Нимю.

    Тази история ми върти в главата близо месец и най - накрая реших да почна да я пиша. Противно на това което обикновено става музата реши да ми текне през деня, а не след 22:30.
    Ако ви харесва оставете коментар, дори и да не ви е харесало оставете и кажете това което не ви е харесало.
    ОтговорОтговор с цитат
  • 05.10.14 07:34#2БарниБарниНовакРегистрация: 19.03.12Град: ВарнаОтговори: 102от: 1 – Коя съм аз?В началото не се ориентирах и имах доста опции.
    Той е престъпник и я е отвлякъл.
    Тя е в безсъзнание и се събужда,а той просто е бил там,пита я.
    Че може да е някаква семейна обстановка.

    Като продължих да чета.Осъзнах за какво става на въпрос.
    Но имам чувството,че е прекалено тежко и тип трилър фантастика.Не знам,така го усетих.Добре е написано,но поне за мен е прекалено тежко,не казвам,че не бих го прочел,в крайна сметка,щом прочетох това.Но щом включва
    Живот след смъртта и Жътвар или едно от любимите ми имена Reaper,вече ме имаш,като последовател на това.
    18 416,като че ли малко смърт,но зависи къде се намира,на тази планета,на друга.
    Но щом е жътвар,просто може да е 18 416 поред жертва от тази област,тъй като жътвари има доста,но "Косачът,който аз знам-Reaper е един".

    Любимата ми част:
    -Също така ми кажи как да те наричам, защото едва ли 18 416
    ще ти хареса?
    веднага си го обърнах на комедия.
    18 416...Мхм звучи добре,но ме наричай Гошо.
    Нищо лично,просто ми стана супер забавно в тази част.
    ОтговорОтговор с цитат
  • 05.10.14 07:51#3ДианаДианаНовакРегистрация: 05.07.12Град: -Отговори: 46от: 1 – Коя съм аз? Цялата работа с номерът е че 18 415 е броят на хората умрели преди нея в същият ден. Щом денят свърши се нулира и почва отначало. Радвам се че е станало забавно. Аз съм от хората които обичат да пишат и четат фентъзи и свръхестествени истории, затова исках да създам творба от този жанр.
    ОтговорОтговор с цитат
  • 05.10.14 10:57#4ЕленаЕленаНовакРегистрация: 22.04.11Град: -Отговори: 168от: 1 – Коя съм аз?наричай ме виктор звучи най-смешно..... честито ти 1во място при самоубийците хаххахахОтговорОтговор с цитат
  • 05.10.14 11:42#5ЕленаЕленаНовакРегистрация: 22.04.11Град: -Отговори: 168от: 1 – Коя съм аз?нищо лично, не те харесвам , дори си ми неприятен.. да не се объркаш като лудият син в началото ОтговорОтговор с цитат
  • 06.10.14 11:15#6БарниБарниНовакРегистрация: 19.03.12Град: ВарнаОтговори: 102от: 1 – Коя съм аз?Хехе,много добре приемам шеги Ели-Дебели.
    Неее,как би могло да е лично?В крайна сметка щом си проверила чак името ми и го слагаш в ироничен цитат.
    По принцип можеше да ми го напишеш на лично съобщение или в --В моя тема--,а не да Си Туриш идиотския коментар на тази тема.
    Да замърсявате теми много Ви бива.Ама не се учудвам,такива са утайките.

    Ако ми обясниш защо го написа?
    Аааа вярно...то нимфите,които ми спамна преди известно време са твоето олицетворение.Сигурно си излязла от задника на Тартар.

    Не ме харесвала,права си,вече не те харесвам и не си ми приятна.
    Истинските добряци ги мразите,а "вълците с агнешки костюми" ги боготворите.
    Еми умрете си по този начин.Срам,че си на 30+,срам жено.
    Ако не беше лично,нямаше да го пишеш,остроумна патка.Такива,като тебе виждам редовно.
    Ако целият ни български народ е такъв.Не се учудвам,че ни поробват толкова лесно и ни мразят.Дори вече се замислям дали да се присъединя към тях.Все пак ми остава само 1 година лош живот,но на кого му пука?Нали?Пача.
    ОтговорОтговор с цитат
  • 06.10.14 03:30#7ЕленаЕленаНовакРегистрация: 22.04.11Град: -Отговори: 168от: 1 – Коя съм аз?а ти защо си писал името Гошо?!?! тъпо дрисливо лайно, проста фашкия агент война... ще ти се случи случка заради това име лайно вмирисано!!!! щото някой барне ли го, аз не прощавам боклук смачкан!!!!  ОтговорОтговор с цитат
  • 06.10.14 03:34#8ЕленаЕленаНовакРегистрация: 22.04.11Град: -Отговори: 168от: 1 – Коя съм аз?много лайна се навъдихте и ми лазите на нервната система !!!!!! внимавайте какви имена използвате боклуци!!!!ОтговорОтговор с цитат
  • 06.10.14 04:02#9БарниБарниНовакРегистрация: 19.03.12Град: ВарнаОтговори: 102от: 1 – Коя съм аз?Ето на:Току ще ти видяхме магариите:Магаре.....
    Видях що за човек си.Аз също бях ядосан,но не употребих такъв вулгарен речник,като твоя жено(Споменах ли,че си Стара?)Най-вероятно нямаш и деца....
    пък ако имаш,тежко им горко.

    Че дори ме проклина,да ми се случи случка.....,но то Българския народ проста работа братче.
    Що съм написал Гошо,защото до мен имаше познат на име Гошо....и това какво съм писал не е твоя работа Мариконке Суполанова.

    Има 1 поговорка,каквото повикало,такова се обадило.
    Какво очакваше да направя след напикания ти коментар,да стоя и да се усмихвам?
    Да,но не съм ти роб,ти ме провокира бавачке,затова си мери приказките,жена на твоите години не би трябвало да седи на такива места,но явно имаш комплекси.


    Губиш във всички аспекти Ели-Дебели.Впрочем колко тежиш?


    По-добре се помири със загубата или си спечели неприятен съюзник.В твоя полза ще е.
    Ти решаваш.

    ОтговорОтговор с цитат
  • 06.10.14 05:45#10viktoriqviktoriqНовакРегистрация: 25.08.14Град: СофияОтговори: 48от: 1 – Коя съм аз?интересно и мистериозно точно както ги обичам продължи го чакам с нетърпениеОтговорОтговор с цитат
  • 06.10.14 06:29#11ЕленаЕленаНовакРегистрация: 22.04.11Град: -Отговори: 168от: 1 – Коя съм аз?агент сополанко, не се измъквай първо ти провокира мен, и първо ти започна да обиждаш!!!!!!!

    приятелство с теб- никога повече, такива мизерни човечета като теб не заслужават!!!!!!!!

    И НЕ КАЗВАЙ ЗА ДЕТЕТО МИ ГОРКО МУ, ИЛИ НЕ!!!

    ИЗРОД КИРЛИВ, ТИ СИГУРНО НЯМАШ И ДЕТЕ, БОКЛУК!!!!!!!!!!!
    ОтговорОтговор с цитат
  • 06.10.14 06:31#12ЕленаЕленаНовакРегистрация: 22.04.11Град: -Отговори: 168от: 1 – Коя съм аз?предупредих те внимавай в картинката, имената и детето ми... дрисливо лайно!!!! много лайна много нещо!!!!!  ОтговорОтговор с цитат
  • 06.10.14 09:16#13viktoriqviktoriqНовакРегистрация: 25.08.14Град: СофияОтговори: 48от: 1 – Коя съм аз?стига пурво само да те светна Гошо е било името на човека до него тогава и ти започна за възрастна жени си направо непоправима виж кво си написала знаеш ли че има една поговорка - по-умния отстъпва , я се погледни хубав пример давашОтговорОтговор с цитат
  • 06.10.14 09:29#14ЕленаЕленаНовакРегистрация: 22.04.11Град: -Отговори: 168от: 1 – Коя съм аз?разбира се , трябваше да се светна от израза "нищо лично"

    с теб не ми се разправя, гледай си агент-сополанко и не ме занимавай с тъпи изводи
    ОтговорОтговор с цитат
  • 06.10.14 09:34#15viktoriqviktoriqНовакРегистрация: 25.08.14Град: СофияОтговори: 48от: 1 – Коя съм аз?ок раджам се че се разбираме  ОтговорОтговор с цитат
  • 06.10.14 09:35#16viktoriqviktoriqНовакРегистрация: 25.08.14Град: СофияОтговори: 48от: 1 – Коя съм аз?vikito135 :ок радвам се че се разбираме  ОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest