Sanovnik.bg»Форум»Съновник»История-сън

История-сън

  • 04.10.14 03:20#1ЕленаЕленаНовакРегистрация: 22.04.11Град: -Отговори: 168История-сънпровокирана съм да го разкажа заради една лична история и статия която четох днес тук. Беше преди 5-6г. сънувах /мисля/ че си бях в леглото и се събудих, беше сутрин и трябваше да ставам, за да ходя на работа, бях си с пижамата. Изведнъж нещо започна да ме вдига от леглото - не виждах какво, и се озовах на един метър над леглото ми, изплаших се и се протегнах и се хванах за раклата и започнах да се мятам във въздуха за да се освободя и започнах да крещя "мръсни извънземни оставете ме" "няма да мръдна от Земята" "Ще ви убия" крещях го в ума си, защото си мислех че така по-добре ще ме чуят, и не исках да плаша семейството си ако ме чуят те. След няколко минутна моя борба изведнъж паднах на леглото. В този момент пак се събудих и обстановката си беше същата като от съня. Аз стоях свита на кълбо и цялата бях под напрежение, мускулите ми трепереха, имах чувството ,че съм тренирала нещо преди това- така се чувствах. Погледнах часовника и видях че съм се събудила 40 мин по-рано от обичайното и трябваше да ходя на работа. Беше много реалистичен сън и в началото бях объркана и незнаех дали е сън или не, и незнам защо реших насън че са извънземни нямаше никой и нищо.

    Аз иначе сънувам горе-долу на година -две сън с извънземни и те са нормални сънища.

    Какво означава според вас това?
    ОтговорОтговор с цитат
  • 06.10.14 02:26#2BellaBellaНовакРегистрация: 18.09.13Град: ПловдивОтговори: 6от: История-сънЗдравей! Мисля, че на много хора им се е случвало да имат толкова реалистични сънища, на мен също, и знам че чувството е много неприятно и дълго след това мислиш за съня си. Тези кошмари ги сънуваме, защото имаме някакви проблеми в живота, които мозъкът интерпретира по този начин. Може би в този период си била под напрежение и стрес което води до неспокоен сън. ОтговорОтговор с цитат
  • 06.10.14 03:32#3ЕленаЕленаНовакРегистрация: 22.04.11Град: -Отговори: 168от: История-сънда в действително бях в такъв периодОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest