Прокълната икона?

  • 03.10.14 03:20#1NikolNikolНовакРегистрация: 03.10.14Град: ПловдивОтговори: -Прокълната икона?В края на миналата година /декември/ни подариха една икона. Само че след това започнаха скандали в компанията ни. След това всичко, което ме е забавлявало вече почна да ме дразни. Самите хора. Действията и репликите им. Започнаха се скандали. Скарахме се жестоко с някои от тях. След това с другите и сега другото семейство вече не ми се нрави.

    Жената, която ни подари иконата, е дъщеря на поп. Преди време, поради всички тези случки, ми каза, че е говорила с баща си да ми направи специално за мен светена вода. Но като се замисля, че този човек има достъп по мъртавци и той ги облива ми се изправя косата. Имам чувството, че тази "светена вода" всъщност няма да е светена.

    Какво да правя? Моля някой да ми помогне.
    ОтговорОтговор с цитат
  • 04.10.14 04:02#2********НовакРегистрация: 19.08.14Град: ПлевенОтговори: 361от: Прокълната икона?Светни се сам - ойди до некоя лампа и си чукни главата у плафоно. Ще е след извесно време - яснота в главата като бистра течност, после ще отзвучи. Вероятно е да ти светне каквото искаш да знаеш, за да се ориентираш какво да правиш.ОтговорОтговор с цитат
  • 06.10.14 02:35#3BellaBellaНовакРегистрация: 18.09.13Град: ПловдивОтговори: 6от: Прокълната икона?Здравей, според мен иконата не е виновна за нищо. Тя е свята, а Бог не е проклятие за никого! Аз вярвам че човек каквото сам си причини и Господ не може, но евентуално ако това се случва под въздействието на лоша енергия, то тя в никакъв случай не идва от иконата. Не бива да се страхуваш от Бог, той прави само добро на хората, приеми го в сърцето си и го обикни. Успех ОтговорОтговор с цитат
  • 28.12.14 06:29#4ЙониславЙониславНовакРегистрация: 28.12.14Град: ВарнаОтговори: 10от: Прокълната икона?Първо несе страхуваи никои не може да прокълне иконата всеки демон щегое страх това е бог някои може датие направил магия нонеи иконата отиваи дасе молиш на бог ОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest