Sanovnik.bg»Форум»Мистика и Езотерика»Какво е това и как да се справя?

Какво е това и как да се справя?

  • 28.09.14 10:57#1МалкоМалкоНовакРегистрация: 28.09.14Град: -Отговори: -Какво е това и как да се справя?Здравейте, нова съм тук, но не намерих другаде помощ, за това реших да се регистрирам и да пусна тема.
    Имам проблем!Надявам се на съвети от ваша страна.
    От около 1 година почти по едно и също време имам проблеми с всички, които са от мъжки пол. Знам, че звучи странно, но...

    Първо се промени отношението на най-добрият ми приятел момче. Без причина изведнъж в процеса на разговора той ме обиди без причина. Изчаках да се извини, но извинение не последва и до ден днешен. Никога не се е държал по този начин преди, не сме се карали или нещо такова.
    Почти по същото време имаше няколко момчета, с които си комуникирах, но изведнъж отново без причина, без караници между нас, единия ме обиди зад гърба ми. Другия, който много харесвах, а и той ме харесваше, просто спря да комуникира с мен. Блокира ме навсякъде, без обяснение.
    Бих го приела всичко това, защото не са последните хора на земята, но...
    Изведнъж без всякаква причина се развалиха отношенията ми с баща ми и брат ми. Аз съм доста примерна и никога не съм предизвиквала родителския гняв, а с брат ми умирахме един за друг. Изведнъж те започнаха да ме отбягват - не отговарят на въпросите ми, конфронтират се с мен и т.н.
    Дори майка ми изрази учудване от тяхното поведение към мен и неведнъж им прави забележка да не се отнасят така студено с мен, но промяна не последва.
    Пак от същия период уж бяхме по-близки с едно друго момче, но той изведнъж се отчужди. Като го попитах защо, той ми отговори, че сам не знае, но като ме види нещо му става и се държи зле, макар вътрешно да не иска.

    Не вярвам на магии! Не ходя по врачки! Но като че ли вярвам, че има хора с лоши очи и лоши мисли, които в момент на завист, могат да ни пращат може би някакви отрицателни послания.
    Как да си обясня всичко това иначе, като с всички се случи по едно и също време, а в семейството особено болезнено го приемам това, защото се пак са ми брат и баща.
    Някой знае ли какво мога да направя по въпроса?
    Да ви кажа единственото до сега, което съм правила е да поръсвам светена вода по леглото и дрехите си, около входната врата и в стаята ми.
    Моля се пред икона на Богородица, но нищо не се променя.
    Палила съм свещ в църква за щастието и разбирателството в семейството.
    До момента нищо не се е променило. Като ме видят дори всички ме избягват, ако са момчета, а само допреди година въобще не беше така.
    Чувствам се самотна и просто нещата не са наред Аз се чувствах добре преди това време, бях уверена, а сега с тези проблеми загубих своята увереност, даже започна да ми става комплекс, все едно нещо не ми е наред.
    Дайте ми съвети, ритуали някакви...какво мога да направя? Дали някой ми е завидял, защото аз наистина бях много щастливо момиче с много приятели и здраво семейство.
    ОтговорОтговор с цитат
  • 28.09.14 08:57#2********НовакРегистрация: 19.08.14Град: ПлевенОтговори: 361от: Какво е това и как да се справя?Би ли ми обяснила лично на мен, как така правиш трампата палене на свещ в църква срещу щастие и разбирателство в семейството си? Какви са тези далавери? Или е само за свои хора?


    Печелиш моя 200 юбилеен коментар в своята тема - честито! Освен щастие, и късмет!
    ОтговорОтговор с цитат
  • 28.09.14 10:49#3анонименанонименНовакРегистрация: 27.09.14Град: БозвелийскоОтговори: 10от: Какво е това и как да се справя?Дали нещо в твоето държание не се е променило? Или може би си прекалено параноична и си втълпяваш тези неща след като "най-добрият ти приятел" и тези други момчета са ти обърнали гръб, това може да ти е повлияло на психиката и да си започнала да си мислиш, че никой не те иска. Има и такива случай. Друго логично обяснение нямам, но в много неща не намираме логика.... Просто трябва да мислиш по-оптимистично и да не се разстройваш за такива приятели(предатели)!!! ОтговорОтговор с цитат
  • 30.09.14 07:50#4********НовакРегистрация: 19.08.14Град: ПлевенОтговори: 361от: Какво е това и как да се справя?Малко, защо не си говориш с приятелките в някой цигано-мафиотски форум с гетско възпитание в престъпление и наказание? Уверен съм, че хубавите българки могат да го поемат всякак, само срещу предателство на некой и друг... будала.

    Както виждаш тука слушаме Армин и се занимаваме с интелигентни и красиви форми на творчеството! Айде, ако обичашш...
    ОтговорОтговор с цитат
  • 30.09.14 11:26#5анонименанонименНовакРегистрация: 27.09.14Град: БозвелийскоОтговори: 10от: Какво е това и как да се справя?Какво намекваш?ОтговорОтговор с цитат
  • 01.10.14 12:04#6********НовакРегистрация: 19.08.14Град: ПлевенОтговори: 361от: Какво е това и как да се справя?Намеквам, че все бугарски ем ем емей-ци сте резултат от сигани с пагони. В резултат на това ще имате безброй загуби на световните подиуми. защото никой не иска да има бит и култура на сиганин. Нито пък музиката на Кондьо в кадилака.

    Вие отивате да тренирате поради причини от гетото и сте войни на същото.

    Нямате интелект и помощ от никъде, защото сте железни в убежденията си, което ви прави и железни в леглата на сиганките, и вече се наричате истинни Бугари.

    И въпроса е не "какво намекваш", а "какво каза?!", да свърша справедливо в устата на сестра ти.
    ОтговорОтговор с цитат
  • 01.10.14 12:09#7********НовакРегистрация: 19.08.14Град: ПлевенОтговори: 361от: Какво е това и как да се справя?Мило щастие, имам на в предвид да ти разкажа играта без да те натоварвам. После ще си малко объркана и с друг овчар в съзнанието. Страха съм аз, а ем ем ейката е мъжо ти, който те пази от мен. Засега. Честита сватба!

    ОтговорОтговор с цитат
  • 01.10.14 12:05#8анонименанонименНовакРегистрация: 27.09.14Град: БозвелийскоОтговори: 10от: Какво е това и как да се справя?Внимавай какво говориш! 1-во Кой е казал, че тренирам MMA Другото което е изобщо не ме сравнявай със цигани и чалгари, защото и двете неща ги мразя страшно много! Това, че от време на време като няма какво да правя и гледам ММА ме прави чалгар ли? ХАха Много интересно мислене имаш Как може да говорите за хората без да ги познавате? Да ви е*а и мисленето!
    ОтговорОтговор с цитат
  • 01.10.14 12:18#9********НовакРегистрация: 19.08.14Град: ПлевенОтговори: 361от: Какво е това и как да се справя?Аз пък не съм сватбар и развалям годежа ви, можете да се разстроите.

    Но тук съм най-вече, за да направя проблем на таа нагла в правилата си смешка.
    Много тъпащина във вас, човек трябва да запълни ямата на бездарието ви с малко хумор, поне. Аз я разбирам как е във конфликт, но съм сигурен, че има същото по сила противодействие, което я прави яко грозна, и през ум не би ми минало да я оп-оп. А обидите по вас се зараждат с причина всяка ваша реакция. Тя е прилична на лай.

    ОтговорОтговор с цитат
  • 03.10.14 01:27#10antoaneta ardashesantoaneta ardashesНовакРегистрация: 02.01.14Град: СофияОтговори: 470от: Какво е това и как да се справя?Нананана майна си счупена стомна и не знаеш как да се обхождаш с хората.Научи първо
    българския правопис и после се изказвай, а то момичето търси помощ , а ти за какво си.За всичко друго,но не и за помощ.Сплескана мутро синевина скапана.Вампир нахрани ли се от енергията ,на ти ама НАААААААААА. :evil:
    ОтговорОтговор с цитат
  • 03.10.14 01:40#11********НовакРегистрация: 19.08.14Град: ПлевенОтговори: 361от: Какво е това и как да се справя?Има нещо, което прилича на мангал кравар наркоман, което като полтъргайст удря ментално в главата, както междувпрочем правят реално и в живота. Нещо като психо-изрод от кръвна група АВ, който напада група В. Грубостта и жестокоста при младежта може да се обясни с подобно отношение и подготовката за това, като ответна реакция. Но ти какво ли си спомняш от младостта си! Човек трябва да се потопи в това, ако не е деец, и да го преживее, за да знае за какво става дума. Но пък неизбежно през определени интервали ни промиват мозъците, та е ясно защо никой нищо не помни. Не съм аз вампира - всичко ми отнесоха, това е нещо като рекет - всеки се внася по някакъв начин, сигурно има некви огромни енергийни акули.

    Други бойци са евреите - навремето те упорито са си трошели черепите.

    Това са някои космически недоволни, които пребиват войнстващи и агресивни, водени от луцифер(както пише в една статия тук). Но Луцифер е като цифровия и аналоговия сигнал - по-напред е. За да се научиш на неговата реч ще трябва да "говориш в цифри".
    ОтговорОтговор с цитат
  • 03.10.14 01:48#12antoaneta ardashesantoaneta ardashesНовакРегистрация: 02.01.14Град: СофияОтговори: 470от: Какво е това и как да се справя?Не се навирай където не ти е мястото за да не ти отнасят мозъка.Що ти бърка в мозъка
    некакви измислици.Всяко нещо е дадено на всеки за определено нещо и ако не можеш да го прилагаш значи слуайно е попаднало.Сега действа закон на случайността- има го или го няма и бегом да те няма.
    ОтговорОтговор с цитат
  • 03.10.14 01:59#13********НовакРегистрация: 19.08.14Град: ПлевенОтговори: 361от: Какво е това и как да се справя?Налага се отново да се обърна към организациите, пробиващи земята, поради култовете които са довели до масово затъпяване, но пък обезпечили енергийно и властово хора като кравари/курвари (сещаш се - те са на ени бабишкери структурите).

    ОтговорОтговор с цитат
  • 03.10.14 05:47#14antoaneta ardashesantoaneta ardashesНовакРегистрация: 02.01.14Град: СофияОтговори: 470от: Какво е това и как да се справя?Едни дават мляко, а друг може само да го пие.Нали трябва всеки да прави нещо. А сега по темата- Не се коси за това, което не си заслужава.Те мъжете не приемат по-можещите, по-красивите,по-умните от тях. Сигурно си такава и затова така реагират. :x: ОтговорОтговор с цитат
  • 03.10.14 06:08#15********НовакРегистрация: 19.08.14Град: ПлевенОтговори: 361от: Какво е това и как да се справя?Добре, че не пия мляко, но пък ям крави. Значи краварите са полезни за мен като ми дават да ям от кравите им. И понеже ме хранят може да са ми господари, което аз неуважително и като задоволено малко дете не мога да оценя. Защото никога не ми е липсвало парче крава, когато ми се е ядяло.

    Но се пак аз те мисля за недостатъчно в час с нещата. И преставам да ти се връзвам на глупавите мнения, а това е просто защото никой друг не пише. Я по добре се прекръсти и запали ена лоена свещичка на очото на деба Мария.

    А момичето с проблемите с мъшкия пол да внимава какво ще говори занапред!
    ОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest