Черен лъч

  • 14.09.14 11:50#1********НовакРегистрация: 19.08.14Град: ПлевенОтговори: 361Черен лъчИмаше одавна един период на мое стълкновение със старите българи - наследници на ханове и могъщество. Тогава ми се отдаде да наблюдавам с почуда ена атака на черни вълма и доста добре насочен и концентриран едвам видим черен лъч от нещо като антиматерия, или мъртвешка светлина. В края му имаше по-концентрирано петно, ок 5-10 см в диаметър. Премина много близо, добре, че не ме уцели. Движеше се бавно. Знам и района от където е това нещо, но няма да го кажа, за да не го споменавам - не ща още срещи с отминалите царства-господарства.



    * ще ме извините, че изядох няколко съгласни
    ОтговорОтговор с цитат
  • 15.09.14 04:35#2antoaneta ardashesantoaneta ardashesНовакРегистрация: 02.01.14Град: СофияОтговори: 470от: Черен лъчТези ли фигури бяха черни или обвити в черна материя.Много интересно. ОтговорОтговор с цитат
  • 15.09.14 09:22#3********НовакРегистрация: 19.08.14Град: ПлевенОтговори: 361от: Черен лъчАма, Мише, та нали затова ме държат в чувство като със събути гащи, за да не ги лъжа! А сега как да ти отговора, като не съм наясно с тези фигури?
    Срам голям, добре го произвеждат - сърдечно благодаръ!
    ОтговорОтговор с цитат
  • 15.09.14 09:29#4********НовакРегистрация: 19.08.14Град: ПлевенОтговори: 361от: Черен лъчДобре, добре - това е думата Ловеч, май. Нека тук също да има белязанка. Като дойдат да завземат да знаат кое как. Нема да се губат в лабиринт като в Афганистан я!ОтговорОтговор с цитат
  • 15.09.14 09:33#5antoaneta ardashesantoaneta ardashesНовакРегистрация: 02.01.14Град: СофияОтговори: 470от: Черен лъчТези пълчища от кой век бяха и сега на планетата Ловеч ли са?Добре,че мерника не им е бил точен та не са те уцелили. :blush: ОтговорОтговор с цитат
  • 15.09.14 09:47#6********НовакРегистрация: 19.08.14Град: ПлевенОтговори: 361от: Черен лъчАз бях на друго място, ама минавам понякога оттам. Та това си беше нещо по специалността на раздела, в който пиша. Ама ловеч се връзва с ЛОБ и ЛЪЧ с таа работа. А и подобно усетих пак там, та ми стана ясно мерника откъде е.

    Луди, както се изказах - дано им влезат с бронетранспортьори да ги поразцентроват малко. Ама те се пазат и изнасят в чужбина. Абе срам - нищо не мога да направя и за това.



    * зеенето не е грозно - то е резултат от разсипване до вид на руини
    ОтговорОтговор с цитат
  • 16.09.14 12:01#7********НовакРегистрация: 19.08.14Град: ПлевенОтговори: 361от: Черен лъчГледам много се интересувате от гробища по други теми и случки, а тука никакви ви няма!

    Така наречената мафия не е ли запозната с тези сили? Нали работата й е същата - да пълни онея градинки и да изживява отнетото.
    ОтговорОтговор с цитат
  • 16.09.14 04:54#8antoaneta ardashesantoaneta ardashesНовакРегистрация: 02.01.14Град: СофияОтговори: 470от: Черен лъчПОРЕДНО ЧУДО
    От болно
    се превърна в неродено.
    А колко трябват,-
    някакви си луди,
    за да се случи
    пак поредно чудо,
    ограбило до днес
    земя и радост,
    живот, и вяра,
    и прекрасна
    святост?...
    Търсете ,хора,-
    днес дали остана
    да хващаме
    отново
    пак
    балкана?!?...

    Светците липсват
    от земя напета.
    Останаха ни
    жълтите павета.
    ОтговорОтговор с цитат
  • 16.09.14 05:34#9********НовакРегистрация: 19.08.14Град: ПлевенОтговори: 361от: Черен лъчИ жълти павета няма да ви оставя! Щото са американски. Те символизират Златният път от приказката Магьосникът от Оз.

    http://www.parallelreality-bg.com/images/stories/Ezoterika1/oz/1.jpg" alt="" />

    Толкова сте прости и тъпи, Мише, каква сганьньннннн. Само за курвенска сила се борите. И информация - О, каква организирана глупост!




    Но сега ми е по-добре.

    Да продължим темата за черните вълма от антиматерия, които, предполагам старите са наричали очерняне.
    И понеже споменаваш Балкана - там има ени черни мрежи, които връхлитат и нищо не усещаш, само като го направят няколко пъти и става едно такова поумряло и отвъдно. Ловат и там живот. Оня свят е доста активен.
    ОтговорОтговор с цитат
  • 16.09.14 06:45#10antoaneta ardashesantoaneta ardashesНовакРегистрация: 02.01.14Град: СофияОтговори: 470от: Черен лъчМалко зеленичко няма ли или са далтонисти на чернилките.  ОтговорОтговор с цитат
  • 16.09.14 06:48#11********НовакРегистрация: 19.08.14Град: ПлевенОтговори: 361от: Черен лъчсрал съм ти на българията, дето те е създала и крепиОтговорОтговор с цитат
  • 16.09.14 07:04#12antoaneta ardashesantoaneta ardashesНовакРегистрация: 02.01.14Град: СофияОтговори: 470от: Черен лъчДа го сънувам ли? Това е много хубаво, но с хубави чувства. ОтговорОтговор с цитат
  • 16.09.14 07:17#13********НовакРегистрация: 19.08.14Град: ПлевенОтговори: 361от: Черен лъчСамо ченге може да каже, че му е приятно, когато някой сере наблизо. Това е болест, но те са приспособени към лайната, защото това означава да те хранят, а така са ГОСПОДАРИТЕ на водопада.

    Добре, добре, хармония с бабичките, давам си честта на който я вземе. Мир да има.

    Но нека си говорим тука за антиматерията, която не се поддава на сексуалност(може би), а е нещо от отвъдното. Или парцали от черни дупки?
    Има ена в Млечния път - май се казва Стрелец. Мисля си, че тая черна дупка е нашата смърт, както и на всичко от нашата материя. А може би вълмата, които дори са представени като тревички и шарени плетеници от растения по украсите на ковчезите са нещо друго?


    Нека намерим болката от рака и усетим смъртта с всичката й сивота, Мише!
    Аз така трябваше, сега си мисля, че трябва да се направи по-лесен път нататъка. Или да оставим на октопода педерас да ни повлече.
    ОтговорОтговор с цитат
  • 16.09.14 09:39#14antoaneta ardashesantoaneta ardashesНовакРегистрация: 02.01.14Град: СофияОтговори: 470от: Черен лъчТа такааааааааааа- колко живота имаме и какво от това,че има черна дупка.Като погледнеш и ти за нея приказваше, но не е за всеки букет маргаритки.Спи спокойно
    синеочко и мисли за водопадените пръски и сребристите лъчи.Благодаря ти,че ме удостояваш с честта да разговаряш с мен.
    ОтговорОтговор с цитат
  • 17.09.14 10:11#15********НовакРегистрация: 19.08.14Град: ПлевенОтговори: 361от: Черен лъчТоя синеочко е насрещен всепроникващ луд без нерви и не съм аз, но го усетих. Голям проблем.

    Мола да се придържаш към темата, след като така или иначе няма оживяване от други.
    ОтговорОтговор с цитат
  • 18.09.14 10:53#16antoaneta ardashesantoaneta ardashesНовакРегистрация: 02.01.14Град: СофияОтговори: 470от: Черен лъчРазкарай тия черни вълма,че ми се чини,че много станаха.Отвсякъде напират, а
    посоките са само четри. :wink:
    ОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest