Sanovnik.bg»Форум»Говорилник»Има ли живот след смъртта

Има ли живот след смъртта

  • 11.09.14 05:04#1ДаянаДаянаНовакРегистрация: 13.04.14Град: КазанлъкОтговори: 19Има ли живот след смърттаСпоред вас има ли задгробен живот и какво става след смъртта ?
    ОтговорОтговор с цитат
  • 11.09.14 06:07#2********НовакРегистрация: 19.08.14Град: ПлевенОтговори: 361от: Има ли живот след смърттаРазбира се, че има, ТИГРЕ, ловец на ловците!



    Защо питаш? Да не би да си хванала прасенце или маймунка?
    ОтговорОтговор с цитат
  • 11.09.14 06:16#3БарниБарниНовакРегистрация: 19.03.12Град: ВарнаОтговори: 102от: Има ли живот след смърттаКазват,че при Астрално излизане от тялото е същото,като при смъртта.
    Имам видеота,ако искаш мога да ти пратя,ако ли не просто потърси в интернет.




    http://www.francesfox.com/wp-content/uploads/man-out-of-body-small.jpg" alt="" />
    Ето това е сходно със Астралното излизане,даже ако не е същото и евентуално смъртното излизане.
    Симптомите са сходни но Астрал. и Смърт. са 2 различни неща с доста общо.
    Ако имаш въпроси питай.
    ОтговорОтговор с цитат
  • 11.09.14 06:41#4********НовакРегистрация: 19.08.14Град: ПлевенОтговори: 361от: Има ли живот след смъртта1 милионОтговорОтговор с цитат
  • 11.09.14 07:02#5antoaneta ardashesantoaneta ardashesНовакРегистрация: 02.01.14Град: СофияОтговори: 470от: Има ли живот след смърттаЩо е астрал и що е смърт? Кое умира ил загива... ОтговорОтговор с цитат
  • 11.09.14 07:53#6ДаянаДаянаНовакРегистрация: 13.04.14Град: КазанлъкОтговори: 19от: Има ли живот след смърттаПросто питах. Много ми е интересно и чудно и исках да чуя друго мнение :wink: ОтговорОтговор с цитат
  • 11.09.14 08:41#7БарниБарниНовакРегистрация: 19.03.12Град: ВарнаОтговори: 102от: Има ли живот след смърттаMihala казах,че смъртта и астралното -може- да е едно и също,ако го бях преживявал това щях да напиша,че от личен опит знам.
    Технически погледнато човек не може да загине,духът е безсмъртен и умира само материалното,но духовната матрица съществува завинаги.Ние сме поток от информация и енергия,дори в законите на физиката енергията се прехвърля от едно състояние в друго,премества се.Но никога не изчезва.
    ОтговорОтговор с цитат
  • 11.09.14 08:56#8ДаянаДаянаНовакРегистрация: 13.04.14Град: КазанлъкОтговори: 19от: Има ли живот след смърттаПрераждаме ли се ?ОтговорОтговор с цитат
  • 11.09.14 09:20#9БарниБарниНовакРегистрация: 19.03.12Град: ВарнаОтговори: 102от: Има ли живот след смърттаВиж,с удоволствие бих ти дал отговор,но може и да е лъжа,все пак едно е да си информиран,друго да си го преживял.
    Имам теория относно преражданията.
    В зависимост от това,кои цивилизации ти допадат,(Ги усещаш най-близко до твоето сърце,че си част от тях)значи си бил и ти един от тях.
    Примерно за мен са:Индианците,Викингите,Келтите,Арабите.
    Тези ги усещам най-близко до сърцето си.

    Но това е само моя теория,нищо повече.
    Има и хора,които вярват в тези неща,аз не казвам нищо....просто го приемам,като вариант.

    Но погледнато по този начин:Казват,че изкупваме грешките си чрез тези прераждания.....че то по тази логика ще си изкупваме греховете безкрай...безгрешни хора няма.
    А отделно,че населението се увеличава и от къде се взимат тези нови души,за новите прераждания,то нали душата е една за 1 човек?
    Или просто,като се появи 1 нова душа при връзка между 2ма.
    То тогава,тя има 2 варианта:
    Да е ново и да има прераждания....евентуално след десетки,стотици години.
    Или просто да се прероди предишна душа в ново тяло,но защо не помни нищо от преди?
    Дори аз се обърках от написаното от мен..... :x:
    bp.blogspot.com/-l_VHs_aF7kU/UTbIt_UtzVI/AAAAAAAAJsc/z_5dQuoD408/s320/01-03-01+9gag+~+True+Story+~+Line+Drawing.PNG" alt="" />

    Не знам,объркващо е и ако почна да се развихрям,ще Ви писне да четете. ps:
    ОтговорОтговор с цитат
  • 11.09.14 09:26#10antoaneta ardashesantoaneta ardashesНовакРегистрация: 02.01.14Град: СофияОтговори: 470от: Има ли живот след смърттаЩом човек се ражда защо и душата да не се ражда. :blush: ОтговорОтговор с цитат
  • 11.09.14 09:36#11БарниБарниНовакРегистрация: 19.03.12Град: ВарнаОтговори: 102от: Има ли живот след смърттаТочно това и писах аз.
    Но не мисля,че ме разбра mihala.

    Човек+Човек=Дете=Нова душа.
    Население:7милиарда и се увеличава,а не намалява.
    За всеки един ден:Раждаемостта се увеличава=> Повече души.
    Малко хора умират в сравнение с раждаемостта,но то тогава къде отиват Всички тези души и техните прераждания?

    Вчера умряха 100.
    Днес се родиха 200.Да приемем,че тези 100 Умрели са се преродили в тези 100нови бебета,но останалите 100 значи са нови?
    Добре,но какво става,ако повечето хора умрат и душите нямат тела в които да се преродят?Къде седят на пейката в Рая?(шега) разбира се.
    Но теоретически какво става,ето това ми е въпроса?
    Какво ще стане,ако везната се обърне,ако
    сме 7 милиарда и умрат 2 милиарда.
    Дори раждаемостта няма да покрие 2та милиарда загубени и какво става тогава с тези 2милиарда Души?Какво ще правят,да речем,че само 100к ще се преродят,ами другите?

    Сега ми хрумна теория(Мерси,че зададе въпроса Михала)Айнщайн е казал,че времето и пространството се огъват=>душите не са материални и не спазват законите на физикита и могат да се пренасят назад и напред във времето,което ще реши проблема с тези 2 милиарда и къде ще се преродят.В бъдещите и миналите тела на хора.

    Но пък може да се прераждат в Животни или други раси,или дори растения,все пак и те са живи организми?

    Или просто има Звездно Хранилище за Тях?

    Това е толкова.....безкрайно,че мога да споря със себе си дори часове. :x:
    Сигурно изглеждам,като откачен давайки си отговори........
    ОтговорОтговор с цитат
  • 11.09.14 09:44#12antoaneta ardashesantoaneta ardashesНовакРегистрация: 02.01.14Град: СофияОтговори: 470от: Има ли живот след смърттаДоколкото знам е, че формата на душата не е изяснена.Някои доказаха,че
    съществува душа и че излита от тялото след смъртта, защото то олеквало.
    Значи имала тегло.Тогава духовна ли е или материална.Ако е материална
    тогава увеличава относителния дял на материята в нашия свят, а може би на
    друго място... :kiss:
    ОтговорОтговор с цитат
  • 11.09.14 09:52#13БарниБарниНовакРегистрация: 19.03.12Град: ВарнаОтговори: 102от: Има ли живот след смърттаВие Тролвате ли ме?
    Не стига,че пиша отделно,за материално и нематериално,разграничавам Ви ги?
    А сега ми подхвърляте това,че имало души и било доказано........сериозно,не се бях досетил и очевидно не съм чел че е 21 грама душата.
    Аз какво Ви пиша Вие какво отговаряте........по-добре да почна да споря със себе.
    Отказвам се.
    Айде au revoir amigos y todo lo mejor thats why I will say once more aufviderzen misters/madels.
    Ще си слушам музика.Просто ме изумявате.
    ОтговорОтговор с цитат
  • 11.09.14 10:46#14antoaneta ardashesantoaneta ardashesНовакРегистрация: 02.01.14Град: СофияОтговори: 470от: Има ли живот след смърттаНе е ли добре да разговаряме. Значи има материя,която преминава през друга материя.
    Тогава човек като умре духовната материя т.е. душата преминава през нашето тяло или ефирното тяло е равно на душата- духовното тяло.Да но душата не я знаят къде се
    намира.Тогава какво е това дето излита като ефирно тяло? Ами праната,за която говори Кочовска какво е и защо Ванга няма такива? :x:
    ОтговорОтговор с цитат
  • 12.09.14 11:55#15ДаянаДаянаНовакРегистрация: 13.04.14Град: КазанлъкОтговори: 19от: Има ли живот след смърттаСпоред мен с всяко прераждане душата се разделя ОтговорОтговор с цитат
  • 12.09.14 12:26#16********НовакРегистрация: 19.08.14Град: ПлевенОтговори: 361от: Има ли живот след смърттаДа, разделя се ОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest