Sanovnik.bg»Форум»Паранормални явления и способности»Дъската за духове проработи...

Дъската за духове проработи...

  • 05.09.14 03:51#1burboranchevburboranchevНовакРегистрация: 05.09.14Град: ПровадияОтговори: -Дъската за духове проработи...Здравейте, моята история е следната. Бяхме в един авер и решихме да направим дъска за духове.Направихме я и питахме има ли някой. Няколко минути не ставаше нищо и решихме че са глупости,но преди да си махнем ръцете от мишката тя започна да мърда..Питахме го как се казва, кой е,но мишката отиде върху "чао" и всичко свърши..От тогава винаги като мина през тоалетната и тръгна към моята стая имам чувството,че някой ме гледа..Как да разбера дали има нещо..
    П.с.1 : Имам починали 2-ма дядовци.
    П.с.2 : Преди сме имали шкаф и стол.Стола сам се е люлял,а от шкафа се чували чукания.
    ОтговорОтговор с цитат
  • 06.09.14 01:00#2Джак СпароуДжак СпароуНовакРегистрация: 06.09.14Град: ВарнаОтговори: 17от: Дъската за духове проработи...Луиджи борд,това да не ти е Марио???
    Стегни се малко и използвай тоалетната смело.
    ОтговорОтговор с цитат
  • 06.09.14 03:28#3zarazaraНовакРегистрация: 11.08.14Град: ГолеманитеОтговори: 1от: Дъската за духове проработи...Не е трябвало да правите дъската. Той духа нищо не може да ти направи, но вие сигурно сте го заключили на този свят и сега не може да си тръгне. За това не се правят такива неща. Най много да гътне нещо върху теб. Друго няма да стане ОтговорОтговор с цитат
  • 08.09.14 09:28#4DianaDianaНовакРегистрация: 08.09.14Град: БургасОтговори: 1от: Дъската за духове проработи...Понеже съм се занимавала с това ще ви кажа какво да направите.Трябва отново да разиграете дъската .Да питате има ли някой тук и когато дойде да не се плашите ,поговорете с него,питайте кой е иска ли нещо и т.н.Накрая му благодарете и му кажете ,че може да си отиде,че го освобождавате и изчакайте поне 3-4-минути за да се уветите ,че си е тръгнал.Ще го усетите,ще спре да пишеОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest