Sanovnik.bg»Форум»Говорилник»Дайте ми съвет как да привлека още клиенти

Дайте ми съвет как да привлека още клиенти

  • 04.09.14 01:58#1AndreiaAndreiaНовакРегистрация: 17.04.14Град: КърджалиОтговори: 9Дайте ми съвет как да привлека още клиентиСега здравейте. аз сестра ми и една приятелка имаме щанд за украса гривни и картички. на цени от 0. 30 ст до 1. 00 лв. . .
    адресат ни е. град Кърджали. улица Мургаш. блок 11 пред вход а.
    за редовни клиенти има отстъпка

    Mоля дайте ми съвет как да привлека още клиенти мисля да раздава ме визитки но все пак ми помогнете благодаря предварително пишете коментари
    ОтговорОтговор с цитат
  • 06.09.14 11:34#2БарниБарниНовакРегистрация: 19.03.12Град: ВарнаОтговори: 102от: Дайте ми съвет как да привлека още клиентиЧестно казано зависи от Вас.Дали сте на място,където има доста хора,курортно ли е мястото,от продуктите Ви и много други.
    Ноооо ми хрумва нещо.Винаги можете да си направите Уеб Страница и от там чрез куриерски услуги да ги продавате.
    Или пък да раздавате обяви.
    Варианти много,но имате нужда и от късмет.
    Малко късно пиша по статията,но чак сега се реших.
    ОтговорОтговор с цитат
  • 06.09.14 07:30#3AndreiaAndreiaНовакРегистрация: 17.04.14Град: КърджалиОтговори: 9от: Дайте ми съвет как да привлека още клиентиблагодаря нещата които продаваме си заслужават а и продава ме пред моя блокОтговорОтговор с цитат
  • 08.09.14 06:13#4********НовакРегистрация: 19.08.14Град: ПлевенОтговори: 361от: Дайте ми съвет как да привлека още клиентиНеграмотността не е порок, поради местните качества. Учете английски и се преместете в София, там се ценят преводачи. Това ще можете да постигнете по този начин. А там в конкуренция с други каки ще имате сергия, на която да продавате вашите чисти гривни и картички. Живот и здраве, а дотогава подготвяйте здравето и красотата си, вие сте силни!


    послепис:
    Дори сега ми идва на ума, че може да превеждате между кои да е два езика и с това си качество да се задържите в нашата столица.
    ОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest