Sanovnik.bg»Форум»Съновник»Сънувам живот като в паралелна вселена

Сънувам живот като в паралелна вселена

  • 16.08.14 01:04#1ДиваДиваНовакРегистрация: 16.08.14Град: -Отговори: -Сънувам живот като в паралелна вселенаВсяка нощ сънищата ми започват със събуждане и завършат със заспиване. Наскоро започнах да си записвам сънищата и осъзнах че всяка нощ освен горе написаното сънувам и свързани неща. Сякаш там имам живот, който живея, когато тук заспя. Сякаш сънувам себе си в паралелна вселена, а там сънувам това което става тук. Много е странно и ако има някой който да ми обясни какво става ще съм много благодарна.
    П.С. Там освен хората които познавам има и хора, които никога не съм виждала.
    ОтговорОтговор с цитат
  • 18.08.14 04:47#2AsmodeusAsmodeusНовакРегистрация: 31.07.14Град: -Отговори: 46от: Сънувам живот като в паралелна вселенаА хората, които не си виждала, може би предстои пък да ги срещнеш. Обърни голямо внимание на такива странни сънища, може би нещо ти подсказват за бъдещето, замисли се.ОтговорОтговор с цитат
  • 19.08.14 09:55#3********НовакРегистрация: 19.08.14Град: ПлевенОтговори: 361от: Сънувам живот като в паралелна вселенаКазва се двойник. Лоша работа, шом не знаеш какво става, то явно си сънуваната. Глей какви хора... за мезе ни хапват...

    Но тук също няма да можем да си продължим общуването, защото хората странно изчезват. Забелязали ли сте?
    ОтговорОтговор с цитат
  • 04.09.14 09:00#4мЕГИмЕГИНовакРегистрация: 21.11.10Град: ПловдивОтговори: 266от: Сънувам живот като в паралелна вселеназдравей мила
    само едно ще ти кажа нищо странно не става с теб дори в момента вече сънуваш или си в другото измерение
    ПРОСТО Е И МЕ ПОСЛУШАЙ
    ВЗЕМИ СИ ДОМАШЕН ЛЮБИМЕЦ И ЩЕ СПРАТ ТЕЗИ ТВОИ ЧУДЕНКИ ПОВЯРВАЙ
    успех
    ОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest