Магия ли е ?

  • 01.08.14 03:38#1AlexandrinaAlexandrinaНовакРегистрация: 01.08.14Град: -Отговори: -Магия ли е ?Здравейте нова съм тук и ако вече има подобна тема се извинявам! Напоследък на мой близък се случват лоши неща. Първо се обърнаха с автомобил едни хора на сантиметри пред него, след това мина през ударено колело на пътя и ако караше по-бързо можеше да пострада(имаше една катастрофа с един велосипедист на която попаднахме случайно и помогнахме ние защото никой друг не обърна внимание, дори и виновника..)и след това на другия ден падна съвсем неочаквано със своя скутер и има доста тежка рана на коляното вмомента. Може да изглежда просто, че има лош късмет, но малко преди да се случат тези неща сестра му беше намерила едно яйце в задния им двор (няма кокошки там за да е от тях) и също така му изчезна негова любима дреха .. Моля за съвет, това магия ли е и ако е, как да се премахне ?
    ОтговорОтговор с цитат
  • 03.08.14 01:45#2AsparuxAsparuxНовакРегистрация: 08.04.14Град: БургасОтговори: 74от: Магия ли е ?Да това може да бъде магия! Преди 2 години на моето семейство, беше направено магия със яйца.Няколко нощи във тавана ни тропаше нещо ние, мислихме че това са котки.Но една нощт беше много по силно, всеки момент мислех че тавана ще падне.Сутринта с майка ми и баща ми,се качихме да видим какво е станало. Ние почнахме да де огледаме на около, и по едно време майка ми отвори един малък стар шкаф. Вътре имаше 2-3 яйца бях ме учудени, нямаше как да са влезли там сами, но нямаше и как да влезе кокошка навсякъде е затворено.Баща ми взе яйцата за да ги хвърли, и вече щяхме да излезем, но какво ли видяхме :x: още 3-4 яйца(бяха развалени) отстрани на вратата. Майка ми се уплаши доста. На следващия ден, тя отиде на ходжа, и той каза че са ни нарпавили магия, за да ни им върви на мама, и на татко добре в работата, и в семейството. За съжаление ходжата каза че магията неможе да се разваля.И за съжаление беше всичко вярно . Още месеци наред, се появяваха яйца. Над гаража ни имаше бидони, дори вътре в тях имаше, но този път те бяха счупени. Майка ми пак отиде при ходжата, и той е казал че-щом вече са започнали яйцата да се появяват счупени магията скоро щяла да спре! Знам че идва малко лудо,-е тези яйца как идват там сами или някой ги поставя ?? И аз дори мисля понякога и немога да намеря отговора. ОтговорОтговор с цитат
  • 04.08.14 12:44#3IvanIvanНовакРегистрация: 31.01.13Град: Гоце ДелчевОтговори: 18от: Магия ли е ?И на мен някой ми е направил магия, обаче при мен няма това с яйцата. Как да разбера кога ще се махне?ОтговорОтговор с цитат
  • 04.08.14 12:58#4AsparuxAsparuxНовакРегистрация: 08.04.14Град: БургасОтговори: 74от: Магия ли е ?Отиди при някоя гледачка.ОтговорОтговор с цитат
  • 06.08.14 09:53#5IvanIvanНовакРегистрация: 31.01.13Град: Гоце ДелчевОтговори: 18от: Магия ли е ?Аз съм убеден че тези гледачки се занимават с окултизъм.ОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest